IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

НЦИОМ: 1/5 не одобряват ГЕРБ; Цветанов - любимец на българите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

110
Друга истина няма
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
На последните избори, при избирателна активност от 50%, 40% гласуваха за т.н. "герб". Което означава, че отнесено към 100% избирателност, само 20% са за ББ. Или с други думи, ОГРОМНОТО БОЛШИНСТВО ОТ 80% БЪЛГАРИ, НЕ СА ГЛАСУВАЛИ ЗА ББ. Друга истина няма!
отговор Сигнализирай
109
gtf
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
и как няма да се работи лесно - нали данъкоплатеца изкарва и за МВР и за образование и здравеопазване. Полицията не върши почти нищо. Когато ти трябва полицай го няма ...иначе въртят буркани, като закъсняват за кафе. 1/10 са свестните служители там - другите или имат връзка с криминалния свят, или си привишават правата, или не спазват закона...За болниците няма спор, че част от парите влиза в шефските джобове ...ама къде са тез осъдените, че не ги виждам ...
отговор Сигнализирай
108
112
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Чети внимателно (ако изобщо можеш) и ще разбереш, че 20% ОТ СИМПАТИЗАНТИТЕ НА ГРОБ вече не одобряват Тиквата. Ясно е написано. А за несимпатизантите какъв е процента е друг въпрос. Не се споменава. Защо ли?
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Комунист може ли да е БЪЛГАРИН?
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Та...казвах, че никъде в изследването на НЦИОМ не се споменава думата "обожествяват"
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Манипулаторите извадиха голямата гума :))))))))
отговор Сигнализирай
104
за116
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
Що не идеш да се гръмнеш някъде?Не ни занимавай с простотии.
отговор Сигнализирай
103
Българин
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
...но като гледам изказванията тук и кой как гласува за тях, явно е, че става дума за поръчково "проучване" с измислени резултати.А орангутанът Ц.Ц. трябва да бъде съден за противодържавна дейност - заради пълният отказ на подчинените му туфлеци да се борят с мангалският ТЕРОРИЗЪМ, от който нормалните хора в тая държава са пропищели, който нанася милиарди щети на частната и държавна собственост !!!
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 19
Да е жив и здрав Бойко!Ние сме с теб!
отговор Сигнализирай
101
Българин
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Ако резултатите от проучването са реални, изпадам в ужас от овчето търпение на тоя народ !!! Явно мнозина трябва да започнат да припадат от глад, за да проумеят, че правителството на ГЕРБ е некадърно и престъпно. За това животно на снимката - какво да говорим - държава, в която има огромна битова престъпност, граничеща с откровен терор, в която *** убиват хора и нападат болници пред очите на ушевите ***, шефът им 1 по рейтинг, вместо да бъде жив разкъсан от разбунтивелият се народ !!!
отговор Сигнализирай
Новини