IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Атанасов и Денков са готови на преговори с ГЕРБ след изборите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

178
Браво
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
Гласуваш за ППДБ, получаваш Герб ли бе ? Хаха, готино и евроатлантическо. Честито
отговор Сигнализирай
177
Вълчо
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Бе тоя Мрънколай - сапунджията ..голям тарикат бре!? Щял да преговаря с ГЕРБ,ама да се изпълнява ...програмата на ПП-ДБ!?!? Бе тоя човек вярва ли си?! Струва ми се след 9 месеца сладки екскурзийки до Брюксел до Страсбург до Париж...Мрънколая получи тежки мозъчни увреждания...
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Защо ГЕРБ спря доклада за митниците който уличава Асен Василев във връзка с трафиканти?Защо измамниците и фалшификатори Киро просто и Лена от парапета, не са разследвани за фалшифицирани подписи и документи от фирмата "Да спасим Корал", където е бил Кирил Петков и е продължил да бъде, в разрез със закона, заемайки и министерския пост? Законът не е ли, за всички?След изтеклия запис ГЕРБ трябва да зачеркнве ПП,ДБ. България има и други млади и образовани хора, но с морал,Борисов да не ги заобикаля.
отговор Сигнализирай
175
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
Нито глас повече за тези подли предатели 9 месеца изпълняваха заръките на сокола ,,,,9 месеца крадяха с замах сега идват с още лъжи
отговор Сигнализирай
174
Реалист
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 5
По-добре да се коалират без Магнитски,отколкото избори безкрай, честит празник!
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 2
Денков преди дни друго каза...
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 3
Какво унижение! Кой би се коалирал с диктатори, трафиканти и лъжци, които чухме в оня запис с ПП,ДБ?
отговор Сигнализирай
171
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 1
Атанасов се гласи да бъде председател на НС. Пръв сред равни както се казва, но не съвсем. Като председател на НС Атанасов ще получи доживотна пенсия, която ще е в размер на депутатска заплата, при това ще се актуализира с всяка актуализация на депутатските заплати. За това е напъването. Без ГЕРБ Гнома няма как да бъде избран за председател на НС.Само, че сметките му са без кръчмар и ще излезнат криви.В момента по АлиЕкспрес пристигат наколенки за Атанасов. Ще стои на колене пред Борисов месеци.
отговор Сигнализирай
170
Алекс
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 2
Мъпетът 9 мес. беше премиер,преди това министър,но не е научил елементарни правила в политиката.Оферти за коалиция се правят след като се видят изборните резултати.
отговор Сигнализирай
169
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
159 ПП,ДБ се коалираха с Възраждане, ИТН и БСП, за да свалят Росен Желязков. Така показаха къде им е мястото и какви "евроатлантици" са.
отговор Сигнализирай
Новини