BGONAIR Live

Жена е загинала при трудова злополука в Цар Калоян


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
neva
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
сега всички институции ,трябва да си свършат работата защото в много от предприятията работниците работят при много мизерни условия без да се спазва -работна време,условия на труд и т.н.ВЕЧЕ не трябва да су мълчи и само да се работи защото няма работа , а трябва и да се изисква и от работодателите .
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
а уж сме в Европа,да ама не
отговор Сигнализирай
Новини