IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Почти милион българи нито работят, нито учат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Англофил
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Къде ще се връщат бре, аз след две години в България пак се приготвям да се махам на есен. С това съотношение средни приходи - разходи не се живее тук, средна 1300-1500 в софия, 3.20 л гориво, за 20 лв не мога да си купя ядене за деня ОТ МАГАЗИНА, заведенията остнаха блян, мерси, по-добре за около 2000 паунда, храната все още е допустимо евтина, макар след брексит и ковид да се промени и там съотношението .
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
защото за тия работи природата е измислила бачкатори които да изкарват прехраната на останалите. държавата не може да се меси в това естествено разделение като направи всички роби, но много й се иска щото тогава ще има чиновника по-висока заплата
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
братята от маалата са това, те си берат неща, не им трябва нито да работят, нито да учат
отговор Сигнализирай
15
Таралеж Накълбо
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Не работят ама са вапцани. Тях и безработица не ги лови. Или поне я изкарват по-леко.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
добре че мама изкарва и е жива да ме храни, иначе лошо ми се пише при робовладелците
отговор Сигнализирай
13
Сър Джеймс
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 13
радевисти сър! Забавляват се!!!
отговор Сигнализирай
12
?!?
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
В сивата икономиката са. Има разлика между Бойко и тея
отговор Сигнализирай
11
Перниканец
преди 3 години
Харесвам 44 Не харесвам 2
Само се водят българи, иначе са бразилци
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
'Не е ясно какво стои зад тези 50-60% увеличение на безработните' ---- а тогава що официално безработицата е 3%, а не 60%? разлика между безработен и незает нямаше само през куманизма, драги ***, когато те биха и те пращаха по мините ако си 'безделник'.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 68 Не харесвам 0
НЕ са безработни! Хората ходят на гурбет по 3-4 месеца. Живеят като скотове по Испания/Италия/Германия итн. Изкарват по 2500 евро на месец след като махнат разходите за храна и квартира която споделят с още 8 човека. Работят 3-4 месеца и си идват с 10000 евра и така живеят до след нова година после пак заминават. Такива из провинцията са масово. Жените и децата живеят тук без да работят, мъжете ходят на гурбет 3-4 месеца после са тук 8 месеца и са "безработни" през цялото време за помощите!
отговор Сигнализирай
Новини