BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

122
kyky
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
що отмествате темата?цялата мара беше втасала, та бойко се направи на мъж да се пъчи и да дразни и гърците....те ви ся.... напред, бойкогъзоблизци, да ни обяснявате как намесата във вътрешните работи на гърция не прецаква българските интереси....
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Студента,Ти май си от тези които като зациклят и няма вадене.Не ти ли казах че "не се изразих правилно" и че имах впредвид че Източната Римска Империя е била част от Римската Империя и че гърците са били под владичеството на РИМ.А във времето как са се променяли границите,устройството и каквото и да било друго НЕ Е ВАЖНО за темата която коментираме.Видно е че такива като теб прочели две книжки са тотално извън контекста на живота.Справка природното бедствие Дянков.Мии чинийките и по-полека
отговор Сигнализирай
120
Гошо Тъпото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Но това не променя факта ,че искам да ме *** ...византиец.
отговор Сигнализирай
119
HM
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Напълно подкрепям грците, проявявам разбиране, супер са, но не може всяка година да вредят на нас за да чуят тях. Май малко прекаляват. Дано яко да глобят държавата им....нисля че ще е справедливо и няма да има нужда и ние да блокиаме границата по празниците, пък ако не .... ще затваряме няма как!!!
отговор Сигнализирай
118
Гошо Тъпото
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Гърците по времето на Источната римска империя не са имали държава.Неправилно е сега да се отъждествяват с....визнтийците.Те не са технинаследници.Все пак Византия е била велика империя на срдновековието.Гръцките градове-държавици са били васали на империята.
отговор Сигнализирай
117
Студент
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ok, работата загрубя, но яввно не си в час. Виж какво си написал - "Когато Византия е била под Римско владичество...". Дадох ти линк от любимата ти енциклопедия, щото за по-сериозни източници явно не си ... така де. На колко ракии си, кажи си де."В традиционната историческа литература за вододел между историята на Римската империя и историята на Византия най-често се избира 330 година (обявяванете на Константинопол за новата столица на Римската империя)".Самото наименование Византия е неологизъм, произлизащ от старото име на Константинопол: Византион. През средновековието името Византион и негови производни се използват рядко. Изразът "византийски" в съвременния му смисъл се среща за първи път у Йеронимус Волф и става традиционен за историческата литература след издаването на Парижкия корпус - Corpus Byzantinae historiae - в 17 век.ЗАПОМНИ: До 17 век няма Византия, следователно не може да е под Римско "владичество" схвана ли?Лека нощ и по-полека, не е срамно да не знаеш.
отговор Сигнализирай
116
къде е батко?
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Да отвори пункта????????Бръже отивай баце,че Златоград жще го затварят из от назе,затваряш им болницата,и те затварят пункта,където идеш след теб затварят,и ЕВропа даже :(((((Идиси бърже....
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Студента, и като миеш чинийки полека да не се осакатиш че ми се струваш доста смотан.
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Абе Студента ти *** ли си???Явно ДА."....Византийска империя, Византия или Източна Римска империя са модерни названия, както на източната част на Римската империя"Това е от линка който пускаш НЕГРАМОТНИКО.Мила родна картинка.Той горкият дори не разбира какво чете.
отговор Сигнализирай
113
отмъщние
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
В знак на протест срещу гърците никога няма да близна гръцки маслини от тук нататък, макар че аз и без това не ям маслини, но като ходя в магазина вече дори няма да ги поглеждам маслините особено гръцките.
отговор Сигнализирай
Новини