BGONAIR Live

Айде пак. Промахон блокиран, не се знае докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
грък социалист
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ние обича вас булгари циркаджии. Вие мие наш газове, мие чини, чисти животни, бере маслини. Без вас няма кой чисти-няма маслини. Вие работи наши барове, ресторанти, малко краде булгари но и ние малко плаща а много работи. Обича вас. Сега малко затворили граница. Много наши иска пари да харчи в Банско ски кара, но ние пари не дава-пари само взема- чакаме Великден масов турист *** да носи пари и после лято пак носи пари *** турист, наше море много супер.
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не ти се получава гоше, не ти се получава...
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
За Тиквениците които не знаят история(както Зелева неграмотници)Днешните бг земи НИКОГА НЕ СА БИЛИ ГРЪЦКИ.В древността са били населявани от траки,славяни и др. племена.Когато Византия е била под Римско владичестводнешните Бг земи са били СВОБОДНИ.
отговор Сигнализирай
89
DivaK
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ако говориш на мен, поне напиши до кого е адресиран коментара ти. Щом не ти е ясно от кого си мачкан, значи няма смисъл да ти обяснявам. Пак няма да разбереш...
отговор Сигнализирай
88
Malakunde
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А преди това чия е била земята на днешне Elada? Това да не ти е бузукито и все да си е било твойто? Тогава северо-американците наем ли плащат на индианците, а те на питекантропус-полу-еректус? И вие като сърбите живете в измислен филм. Това с границата няма да ви го простим.
отговор Сигнализирай
87
грък социалист
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Булгари, циркаджии. Не ядосва, не ядосва. Ние обича вас, не мисли зло. Само иска бута правителство Бойко. Ние помага наши другари социалисти в Булгария. Бойко лош, Бойко не добър. Само социалисти добри. Кога пада правителство Бойко, ние освобождава граница.
отговор Сигнализирай
86
до .....
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Благодаря, стана ми по-топло, разбира се. А дали само ние се жалваме до ЕС или и останалите жертви?
отговор Сигнализирай
85
питащ
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Бойко,какво стана,бе,министър-председателю?Пак "греда",а?Вземи се махни,че скоро хептен ще станеш за срам!
отговор Сигнализирай
84
СЛИВЕН
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ОТ КОГО СИ МАЧКАН.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Жалко,че сме такива мишки...Византийците БУКВАЛНО се подиграват нас, а ние си седиме и коментираме в некав забил сайт.За това ще продължим да бъдем мачкани.
отговор Сигнализирай
Новини