BGONAIR Live

В четвъртък - рекорден джакпот от над 2,2 млн. лв.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Жо
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До 36 Богнострокулум: ПЪРВО ДА ТЕ ПОЗДРАВЯ ЗА ПСЕВДОНИМА! Извинявай, ама ми звучи като вулкана Ейяфятлайокуотъл:-)) Прав си, по Татово време често излизаха "шестици". То, тогава тотото беше единствения разрешен хазарт за обикновените българи /не броя разните иванславковци, допускани в казиното на "Японския"/ с два милиона фиша седмично. Вероятността, от 2 млн. да излезе шестица е голяма. Днес, обаче, компютрите командват парада. Да си спомним гафа- два тиража поред с еднакви числа!
отговор Сигнализирай
34
Боко
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
КАКВО Е ТОВА ДЖАКПОТ ???
отговор Сигнализирай
33
Богнострокулум
преди 16 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
тук не си прав колега ! Вероятността е такава , все едно да се получи часовник, пък бил той и неработещ...:-))А колкото до тото-то, на по-възрастните мое би е направило впечатление, че по Бай Тошово време, почти всяка седмица имаше 6-ици. Но откакто въведоха електронното преброяване на фишовете, де факто въведоха възможността много бързо да се разбере, кой 6 числа никой не е пуснал и съответно се "падат" такива няколко седмици подред, за да зарибят още хора за с легендите за огромния джакпот.
отговор Сигнализирай
32
Жо
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
До 27 Plamen: НЯМАМ НЕЩО ПРОТИВ ДА ПЕЧЕЛИШ. Става дума, за вероятността това да се случи. Аз имам шест числа, които проверявам всеки тираж /без да ги пускам/ от 1966 година до сега. За тези 44 години, четири пъти са излезли "тройки" и нищо повече. Сигурно, съм голям карък.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Джакпот над милион се натрупваше и преди - но сега с премахването на 3-то теглене вероятността за печалба е намалена в пъти.
отговор Сигнализирай
30
Ивайло
преди 16 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Десетки години никой не пипна тотото и сега изведнъжа решиха да намакят драстично вероятността за печалба с премахването на 3-то теглене при 6/42 и 6/49 под предлог че щели да се увеличат печалбите - сякаш са били малки досега.
отговор Сигнализирай
29
Ивайло
преди 16 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Имам въпрос - Защо премахнаха 3-то теглене и кой има интерес народа да печели по-малко от тотото?
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
за тото не знам, но познавам реално човек, който през 80-те спечели тристаен в софия с билет от гържавна лотария, после спечели лада пак от лотарията и взе паричната й стойноста на мене и 22хил. ми стигат, не съм алчна за милионите, но пусти късмет все ми бяга...
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
хахаха това в играта 6 от 69 и е? ;)
отговор Сигнализирай
26
тотолизалтор
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Никой не успя да спечели, щото никой не играе! Хем жокер ни дават в статията: да пуснем пак 22, 34, 20, 36, 11, 12...
отговор Сигнализирай
Новини