В последното за годината издание SENSHI 29 на международната верига 24 бойци от 16 държави ще премерят сили в 12 супер битки по правилата на KWU FULL CONTACT и KWU SENSHI. Сред тях, на 6 декември от 19:00 часа в Двореца на културата и спорта в гр. Варна, ще видим представители на три реномирани бойни школи, известни със своя характерен стил и традиции – нидерландската, италианската и бразилската.
Известната холандска школа ще бъде представена от трима бойци с впечатляващи постижения, хъс за победа и силен професионален опит. 42-годишният Роки Гранджеaн, шампион по кикбокс на Нидерландия, ще направи своя дебют за веригата SENSHI, изправяйки се в мач срещу българския шампион Атанас Божилов в категория до 75 кг. по правилата KWU FULL CONTACT.
Неговият сънародник Сем ван дер Ланс, който на 23 г. е победител в Arena Championship, Petres Fighting Championship и Enfusion, също ще запише своето първо участие в SENSHI. Той ще се бие на арената срещу Мантас Римдейка (Литва) в тежката категория над 95 кг. по правилата KWU FULL CONTACT.
Опитният Декстър Суис – на 31 г., носител на титли от SuperKombat, WFCA и World Fighting League, ще се качи отново на ринга на SENSHI след участието си в първия елиминационен турнир Grand Prix на SENSHI 28. Суис този път ще застане очи в очи срещу опасния Янис Стофоридис от Гърция.
Италианският стил в кикбокса и висока техническа класа на Ботуша ще бъдат демонстрирани от двама атрактивни бойци на SENSHI 29. Познатият на родната публика Майкъл Сампери, на 25 г. е световен шампион по WKA, шампион на Средиземноморието по WBC и европейски първенец по ICO. През декември той ще защити безупречната си серия от три победи в SENSHI в мач срещу бразилеца Петрос де Фрейтас.
Другият италианец на галавечерта ще бъде Фабиан Лорито на 25 г., който е настоящ европейски шампион по WAKO Pro K-1 и световен шампион по Low Kick, а във Варна ще потърси победа срещу Вито Косар от Хърватия, след претърпяно поражение на SENSHI 27.
Бразилското майсторство и агресивен дух ще видим в изявите на двама горещи атлети. Петрос де Фрейтас, на 27 г. е четирикратен шампион на WGP и победител в WGP Challenger GP. Той вече познава вкуса на победата на SENSHI след успеха си над Константин Стойков в предходното издание и сега ще се изправи срещу атлетичния и мощен Сампери.
Сисеро Еванджелиста, на 38 години, шампион на K-1 World GP 2024 в Бразилия, ще направи своя дебют за SENSHI срещу Ведат Ходук (Турция) в категория до 80 кг. по правилата на веригата KWU FULL CONTACT.
SENSHI 29 обещава зрелище от световна класа, което ще обедини бойни стилове, опит и характер от три различни континента. Варна отново ще се превърне в арена, където силата и духът на бойците говорят един език – този на бойните изкуства. Билети за събитието може да вземете от Eventim.bg.
Какви изненади са ни приготвили щабовете на тези седем класни бойци от Нидерландия, Бразилия и Италия ще видим на бойното шоу на 6 декември.
Дотогава повече любопитна информация, видеа и снимки на участниците може да видите в страниците на веригата SENSHI в социалните мрежи - Facebook, Instagram, YouTube, и TikTok. Последвайте ги, за да не изпуснете нито един детайл от предстоящото събитие!
SENSHI 29 се организира със съдействието на Професионалната лига на Световния киокушин съюз (KWU International Professional League), както и със специалната подкрепа на ЗАД „Армеец“, MAX Sport, „България Еър”, М Кар Груп – BMW дилър и „Св. Св. Константин и Елена Холдинг“.
Медийни партньори на SENSHI 29 са Boec.bg и Boec.com, Bulgaria ON AIR, MAX Sport, TrillerTV, Beyond Kickboxing, Gol.bg, Sportal.bg, Dir.bg, KWUnion.com, KyokushinКarate.News, Fighto.News и Novinata.bg.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Как да адресираме претенциите си при неуредици при пътуване с кораб
Real Estate Awards 2025 ще отличи най-добрите в сектора на 4 юни
„България Еър“ предлага четири полета дневно до Варна и обратно през лятото
Богатството на българите е нараснало до 555 млрд. евро през миналата година
Къде в Европа домакинствата спестяват най-голяма част от доходите си?
УЗФ търси отличниците на България
Трифонов с писмо до Демерджиев и Радев с настояване за отговори по случая "Петрохан"
В "България сутрин" на 27 май от 09:30 часа: Какво да правим при ухапване от кърлеж?
МВР отново хвана десетки пияни и дрогирани шофьори на пътя
Ретрограден Плутон носи пари: 4 зодии с голям финансов подем
През лятото "България Еър" предлага четири полета дневно до Варна и обратно
Real Estate Awards 2025 ще отличи най-добрите в сектора на 4 юни
Утвърдиха решителните баражи за Европа и оцеляване в Първа лига
3х3 Sofia Open Palms LiteQuest: Световният 3х3 баскетбол пристига в София
Арда развъртя метлата, махна каре
Еуфория в ПСЖ преди финала в ШЛ срещу Арсенал
Мондиал 1986: Марадона изведе Аржентина до футболния връх
ЦСКА уволнява Ицо Янев. Чужденец става треньор
Най-цветното място в България оживява това лято край София
Любовен хороскоп за юни 2026
Цветове и графити: Louis Vuitton представи круизната си колекция за 2027 (+Снимки)
Задължителни подавки за Черешова задушница
5 прически с минимална поддръжка
Как да разширим малкото жилище – идеи със сгъваеми мебели
КАТ спира да се крие по храстите
Благотворителен арт-базар „От деца за деца“ събира малки творци във Варна
До края на юни въвеждат в експлоатация залите на СК "Локомотив"
Почти 1 милион българи работят на минимална заплата, сочат данните на НАП
Коста Стоянов от "Възраждане" поиска равен достъп до НВО и матурите за деца с дислексия
Засаждат нови дървета в центъра на Варна
Гъби могат да превърнат лунната почва в плодородна земя
Как Хеопсовата пирамида устоява на земетресения в продължение на хилядолетия?
Доказано: Хората наистина имат „трето око“ и ето къде се намира то
„Дронове глухарчета“ могат да картографират подземните лавови тунели на Марс
Ще ни позволи ли медицината да „надхитрим смъртта“?
Откриха суперземя в орбита около близко до нас червено джудже