Не отивам в Лондон като турист, не ми е толкова интересна дестинация, отивам за победата. Така Кубрат Пулев коментира пред bTV предстоящия си мач със световния шампион Антъни Джошуа на 12 декември в зала 02.
"Не би трябвало заради коронавируса мачът да бъде отменен. Има си начин, по който да се организира двубоя при необходимите мерки", заяви Пулев. "Не е въпросът кой ще пусне една новина първи. Да си играем на социални мрежи... караха ме да изтрия публикацията, но аз се правех, че не разбирам. 12.12.2020 г. си остава като дата", каза още Кобрата.
Фалшив профил в Twitter разпространи новината, че българинът е получил контузия в ръката и няма да се изправи срещу Антъни Джошуа. Като във фалшивата публикация дори се споменава, че вече са стартирали преговори с втория претендент - Чарлс Мартин.
"Нямам представа от къде идват фалшивите новини, а те са много. Кубрат Пулев никога не е бил толкова здрав и толкова мощен! Дори след малко мога да заместя някой снегорин. Ако това са някакви игри техни, не ме интересува. Като е нещо фалшиво, дори не обръщам внимание. Следвам своя път, гоня своя връх, който трябва да покоря. Такива публикация не ми влияят, не им обръщам вниманиe, каза още Пулев.
Кобрата коментира и обвиненията, че е расист, заради шегата, която си позволи спрямо Антъни Джошуа. Когато бе попитан за силните страни на съперника си за световната титла, той постави на първо място неговият удар. "Друго, има по-хубав тен от мен", с усмивка добави Кобрата.
"Подтекстът на моите думи е, че се чудех да кажа нещо, с което той ме превъзхожда. Аз казах това за "тена", за да има нещо, с което той уж да ме превъзхожда. Съжалявам, че така е излязло", каза Кобрата. " Аз имам много приятели цветнокожи. Аз не деля хората. Аз съм българин. Това, че някой си го тълкува по някакъв начин...", каза още Кобрата. В световен мащаб търсят начин да ме дискредитират, да ме смачкат, каза още той.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Dow влезе в територия на корекция, докато S&P отчете пети пореден седмичен спад
Кадър на деня за 27 март
ЕК стана жертва на хакерски набег
Г-7 ще гарантира сигурността на Ормузкия проток, но след края на войната с Иран
Л. Тулев: Европейски модел в защита на гражданите и контрол върху AI ще е конкурентно предимство
Русия ще забрани износа на бензин от 1 април заради скока при цените
Времето днес: Дъждовна и облачна събота с гръмотевици
Кои са имениците на 28 март и какви забрани трябва да спазваме
Здравословните мазнини: Кои подпомагат организма и кои крият рискове
Рецепта за здравословен ванилов крем
Мъфини с ягоди и ванилия – рецепта за бърз десерт
Учени разчетоха "кода на старостта" в няколко показателя
Бекъм от Индонезия се кани на България: Ще им вкарам гол!
Александър Димитров даде почивка на България
Спортът по телевизията днес, 28 март
Мачовете по телевизията днес, 28 март
На 78 години върнаха Рой Ходжсън във футбола
Късна дузпа шокира Англия на "Уембли"
Веган купа с киноа и нахут
Нумерологична прогноза за 28 март
Таро карта за 28 март, събота
Дневен хороскоп за 28 март, събота
Как се държат зодиите, когато са тайно влюбени
Как да избереш плочки за баня според размера на помещението и светлината?
Футболист на Черно море донесе победа на младежките национали
Морските спецчасти на България и Великобритания със съвместно учение във Варна
22 години България в НАТО – министърът на отбраната Атанас Запрянов в „Големите последици“ по Bulgaria ON AIR
Рубио с остри критики към Зеленски
Утре вечер въртим стрелките на часовника
Кабинетът обяви пакет от мерки за справяне с последствията от кризата в Близкия изток
Защо колонизацията на Марс може да се окаже еволюционно самоубийство
Кометата C/2026 A1 продължава полета си към Слънцето
Палеонтолози откриха: Стотици яйца на динозаври, престояли 70 млн. години
Възможно ли е да се зачене дете в Космоса: Ново проучване разкрива сериозни пречки
Учени откриха кокаин, кофеин и лекарства в акули край Бахамите
Учени откриха магнитен двигател в недрата на Слънцето: Причинява опасни бури