17-годишната Гери-Никол удари джакпота, след като и институциите се заеха с втория й клип "Момиче като мен". Още с появата на видеото започнаха негативните коментари как е възможно на тази възраст да ни набива в очите задните си части, а гримът на лицето й да бъде като на труженичка на Околовръстното.
Клипът наистина е безвкусен, не й подхожда на годините, но пак демонстрирахме избирателен морал.
Държавната агенция за закрила на детето ще поиска Съветът за електронни медии да спре излъчването на клипа като мярка за защита на децата от вредно или неблагоприятно за тяхното развитие медийно съдържание.
"Показването на сцени, в които дете е обект на сексуално желание, е неприемливо и не следва да бъде толерирано, независимо от родителското съгласие", са категорични в агенцията.
Преди година се направи опит да бъде ограничено и видеото на Мария Илиева и Криско - "Видимо доволни". Тогава СЕМ се намеси три месеца по-късно, когато клипът вече бе гледан над 8 млн. пъти. Сега е същото - "Момиче като мен" се радва на огромен интерес в интернет, телевизиите го въртят с по-голяма сила, отколкото самата Гери-Никол върти задни части в клипа.
За да излезе това видео са се съгласили родителите на девойката, което си е проблем на самото семейство. Кога ще разберем, че музиката отдавна не играе ролята на възпитател. Ако няма възпитание у дома или в училище, нито Криско, нито Гери-Никол ще те възпитат.
Горчив привкус обаче оставя намесата на Държавната агенция за закрила на детето. Ако това беше тяхна обичайна позиция бих станал на крака да им изръкопляскам публично. Но къде са те, когато има насилие в домовете? Къде са те, когато медиите се надпреварват да излъчват в емисиите си поредната 12-годишна пикла, която е станала майка?
Да, невръстните майки в голямата си част са ромки, които закон не ги лови. Къде е агенцията да обясни на останалите подрастващи, че няма как да бъдеш майка, когато си на възраст, в която още подсмърчаш в полите на майка си. И тези случаи са още по-крайни, защото тук става чисто и просто за източване на държавни пари.
Агенцията за закрила обаче хич не е активна тогава. Виж, за Гери-Никол ще се напрегнат за малко повече шум. Тя обаче нито е тръгнала да краде, нито да бяга от родителите си. нито да ражда непълнолетна.
Иначе видеото на самата Гери е тъпо и това ще си бъде за нейна сметка. Визията й на кифла също си е неин избор, може би и на родителите й.
На музикалната сцена от години чалга дивите налагаха голотията като качество №1 на техните клипове, задник въртя и каката на Гери-Никол - Мария Илиева. За свеотовния шоубизнес да не говорим. Ники Минаж печели награда след награда, а в нейните видеа - едно меко казано огромно дупе заема 3 минути от вниманието на зрителя. Ако пък Майли Сайръс вземе да дойде за концерт у нас - Държавната агенция за закрила на детето направо ще се самозакрие.
Но нека като се правим разлика между шоубизнес и възпитание. Като сме толкова големи моралисти СЕМ да забрани и интервюта с дадени политици, защото те ни подлагат на много по-голям психически тормоз. Само да припомним, че в парламента влезе личност като Ана Баракова, която позира в социалните мрежи с тигрови потничета, "мьека", разхожда се с карта в ръка в София, защото не знае забележителностите, а прическата и визията бяха най-важни преди да положи клетва в НС. А това е много по-опасно от задния изглед на Гери-Никол.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
България бележи най-голям ръст в търговията на дребно в ЕС за март на годишна база
Клисурски: България не може да поеме още дълг, но резервът ще стигне до нов бюджет
Могат ли развитите икономики да избегнат дългови затруднения?
Приходите от петрол на Русия се удвояват, но растат и компенсациите за индустрията
До каква степен бизнесът в България успява да интегрира изкуствен интелект
Резултатите на Warner Bros. останаха под очакванията преди сливането с Paramount
Хиляди проверки на пътя: Шофьори пият, друсат се и отказват тестове
В "Денят ON AIR" днес от 19:15 часа: Оценката на опозицията за кабинета на Радев
ИПБ: Прикриват самоубийство на служител на АПИ след натиск и заплахи
София, Пловдив, Варна и Бургас получават 22 млн. евро за детски градини
Алаба е ненужен в Реал, агентът му цъфна в Милано
Голям шанс за Левски! Желан от сините напуска отбора си, но от Герена имат жестока конкуренция
Бивш на Ливърпул: Реферът прибра арабските пачки и изрита Байерн! + СНИМКА
Ливърпул клекна за цените на билетите след натиск от феновете
Голям бос в Байерн побесня: Какъв беше този неопитен съдия?!
Мъри ще води Гьозтепе в мач №100, вече е легенда на клуба
3-дневен план, с който ще се отървете от излишната вода
Любовен хороскоп за май 2026
Нискокалоричен десерт без захар с извара и яйца
Астролозите разкриха: това са най-интровертните зодии
Баница със сирене в еърфрайър за 15 минути
Какво ви очаква в близко бъдеще според зодията ви?
Риск за пчелите заради забранени вещества в семена за посев
Условна за младеж-рецидивист, системно крал от магазин във Варна
Административен съд – Варна прекрати делото на бившата Транспортна болница срещу НЗОК
Временно преустановява работата фитнес залата в ПК „Приморски“
Хотелиери и туроператори: Giro d'Italia няма да има икономически ефект за туризма
Гюров на последното заседание на кабинета: Слизаме от сцената с достойнство
В Шотландия откриха мистериозен изкуствен остров, по-древен е от Стоунхендж
Китай разработи революционна „желязна“ батерия с 16-годишен живот
Учени тестват реанимиране на сърце в Космоса – системата е уникална
Китай планира да достави проби от Марс до 2031 г.
Доказаха теоретичната възможност за изпращане на съобщения в миналото
Откриха признаци на атмосфера около малък обект отвъд Нептун