BGONAIR Live

Поука от Индия: Ако чиновникът работи здраво, има право да пооткрадне


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Джалем джалем
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Това е още едно потвърждение за произхода на новите българи, както и принципите на работа на Мешерето. Той Дон Цеци знае не само кардарашкия, а и индийски диалект и мурафет :-)
отговор Сигнализирай
5
у нас
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
те тука даже и не работят те направо почват с КРАДЕНЕТО ама здраво пък ако остане време ще и може и да поработят малко!
отговор Сигнализирай
4
гурбетчия
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Ами това в Бг. отдавна е практика дори и да не работиш съвестно ! Хората които са живели през комунизма знаят мн. добре как се крадеше от завода в който работиш ! А българите крадяха и крадат най-много ! Сега е и по-зле !
отговор Сигнализирай
3
Алов
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
На нашите си им слади и без да работят.Ако откраднат имат право и да поработят.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 43 Не харесвам 1
Бай *** без да крадне не може така че правилно е казал!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 37 Не харесвам 2
Нашите не работят хич, а крадат много :)
отговор Сигнализирай
Новини