BGONAIR Live

Теглим само евро от банкомат след влизането ни в еврозоната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
Много е важно да се каже очевидното, което вече се знае
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 1
Оня с полупороводниците ако възкръсне ще ги прати в белене за храна на прасетата. Ще видите едно евро, ще видите един запад. Ще проклинат и майчиното си мляко
отговор Сигнализирай
36
Затвор
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 1
До последния български политик трябва да е натикан в кауша. Всички продажници след 1989 да гният тоживот, заедно с целите си семейства. Разсипахте България, уурродди!
отговор Сигнализирай
35
мак
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 9
Извода е, че няма смисъл да пишем за еврака, искаме или не, вече е решено и никой не ни пита. На следващите избори пак не ни питайте, няма да гласуваме.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 4
Европейският съюз се разпада, "нашите хубостници" цорлем ни тикат към гибел. Не знам какво са им обещали, за да ни вкарат тази тиня и да ликвидират хубавия ни лев, ама жив политик няма да остане, помнете ми думата.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 2
И как така без да питат народа ще приемат еврото? Нали всички политици излизат по медиите и казват, че слушали гласа на народа. Толкова сме заспали. Заслужават цяла българия да се надигне и да запалим Народното събрание заедно с цялата политическа *** вътре.
отговор Сигнализирай
32
Ако чуя
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 16
Още един българо и европоотстъпик да ми вряка за левчето двто дядо му бил казал да го брани .......
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 8
"Спрете да питате защо Швеция и др не са в евро. Защото произвеждат пето поколение изтребители примерно, а тук правите чушкопеци и чистачки за коли. " Ами Дануя? Спират ни едни 300 души и 1000-2000 техни подръжници, да сме като тях. Имам списък! След като те бъдат ... Ам ... Отменени хе хе ... Ще настане свята инчоста републикя .. que The abulgarian Hymn ...
отговор Сигнализирай
30
ЗАПОЗНАТ!
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 3
Не се притеснявайте,близките 5-6 години няма да ни ,,огрее" Еврозоната!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 5
До: До 28Заради това изказване ще те обесят някъде ... Продължавай да говориш ...мршоуууу
отговор Сигнализирай
Новини