BGONAIR Live

Борисов: Радев просто иска да избяга от темата кой счупи F-16


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Само питам...
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 4
Колко ли комисионна получи баце Бойко когато плати КЕШ от народните пари за тия самолети преди още да са пристигнали ? Не че нещо, за един производител на чекмеджета питам.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
КОЙ базика сортуеъра на новия ни Ф-16? Дали не е същата гадина, подпалила военните ни складове край Карнобат? Странно как тогава за 10 минути всички камери спират да записват....
отговор Сигнализирай
43
То бива човек
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
да е ***, ама пък чак толкова...
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
ПРАВИТЕЛСТВОТО Е НА ГЕРБ - ГЕРБ СЧУПИ Ф16
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 2
Правителството на Прасун и Лойко е тотал щета. Темата за Ф16 сравнена с темата за еврото - тук дори няма какво да се коментира. Махайте се отпадъци, вредните сте за България!
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 7
Шапка му свалям на Радев - с един премерен жест на 9 май по икиндия прибра две трети от електората на Бойко Копейкин! :)))))
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 8
До: анонимен 26 Зелената непрана фанелка го набута на сухо на руския колос ***. Това е причината с такава омраза дй говорите за него и Украйна.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 4
РАДЕВ ПРЕЧУПИ ГЕРБ КАТО ПРОГНИЛА ТИКВА
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 4
ГЕРБ СЧУПИ Ф16! ОСТАВКА И ЗАТВОР ЗА ПРЕМИЕРА И БОРИСОВ
отговор Сигнализирай
36
Ха ха ха
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 2
Борисов просто иска да избяга от темата кой поръча при толкова неизгодни цени и условия ВТОРА УПОТРЕБА, калпаво ремонтиран и пребоядисан F-16 . САЩ зарязаха при приятелите на Русия - Афганистан близо ПЕТДЕСЕТ F-16 и огромни количества военна техника за близо милиард долара... ама те рашките чакали нашия самальот поръчан прди ПЕТ години да пристигне ,че да му крадат софтуера.... Ахахахахха. Ама верно ли веее? А да не би да е "счупен" за да има оправдание ЗАЩО не лети на Празника на Армията? А?
отговор Сигнализирай
Новини