IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Костадинов: Служебният кабинет не е съставен, за да прави честни избори, а да разчиства сметки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Костя, защо майката ти забременя с теб на 15 г.? Баща ти педофил ли е?
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 12
И нека шорошкто лгбти педофилско и петроханско виене срещу Костадинов да започне сега!
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 9
Бялата Златка едно беше пенсионирана след като се подушиха с Борисов и съставиха кабинет. Бялата Златка две, Костадинов, следва същия сценарий. След като се наведе пред ГЕРБ сега изживява последните си дни на политическата сцена. С нетърпение очакваме Плешивата Златка, новия проект на руското посолство. Знаете за кого говоря
отговор Сигнализирай
47
Гошо
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Коце, имам предложение: в новия парламент схемата да е: мин. председател става шефа на спечелилите избори. Той ще има заместници по един от всички партии, министерствата се разпределят на квотен принцип като всеки министър ще има по един заместник от всяка партия. Така всеки ще има контрол от останалите партии, опозицията ще е извън парламента. Така който е влязъл в парламента ще носи отговорност, а не да си задавате въпроси правите циркове и се карате.
отговор Сигнализирай
46
Отличник
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 8
Не-дълго Коце, кога ще вденеш че никой не те бръсне за слива?
отговор Сигнализирай
45
DDJ
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
Не знам кой ще гласува за Вас след последната Ви изцепка с охраната за Борисов и Пеевски . Хората са казали : -Не го слушай какво говори , а го виж какво прави !
отговор Сигнализирай
44
Руското посолство
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 7
Вече нямаме нищо общо с Костя
отговор Сигнализирай
43
Върл Левскар
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
A ! Добър ден Костадинов !
отговор Сигнализирай
42
Митрофанова
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 7
Възраждане вече не са ни приоритет
отговор Сигнализирай
41
Варненец
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
Костадинов ще влезе в парламента...но Африканския, Столетницата и Гела бияча са аут! Жалко е че Петроханците ще са сред първите три партии...Зеления чорап на първо място- толкова прооост народ не може да има, гледа в него Симеон Втори спасителя, Тиквата ще е втори и педерунгелите от Петрохан трети. Зеленият чорап явно с педерунгелите ще се коалирва, понеже с Тиквата не се понасят. Жалка поредна история.
отговор Сигнализирай
Новини