BGONAIR Live

КНСБ: Държавата без редовен бюджет ще гръмне, услугите с космически цени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
да Пламене, цените растат, но залатите в частния сектор са стоппирани още по ковид, а вие искате актуализация за чантаджиите, техните залпати нали от нашите идват?....
отговор Сигнализирай
43
Естествено
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Цените на услугите се определят от физическите и юридическите лица предоставящи тези услуги. И политиците сами си определят заплатите и бонусите, но няма какво да направим!
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Сега на кого да вярваме ПП ДБ се кълняха,че след приемане на еврото няма да има увеличение на цените,сега ни се казва,че цените хвърчат на горе
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нарича се военно положение, ще ви вкарат във война и ще изпозвате купони за храна. До последния чалгарин!
отговор Сигнализирай
40
МутраГаньо
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Толупа ни прецака с това евро.Сега пак му сърбаме попарата.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Тоя дядка докато шава ли ще е на този пост? Какво точно направи той за десетилетията през които яде и продължава да яде от моите данъци?
отговор Сигнализирай
38
от БАН до 38
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пич, трансфер означава трансфер с черно такси. Рейса струва 2.80. Ти си луд и *** едновременно.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
А тук в БГ- деца, ученици, студенти, докторанти пенсионери над 65 г пътуват безплатно!
отговор Сигнализирай
36
от БАН до 36
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Да, да, тоя хляб от един лев и свинското от 5 лв са много хубави и качествени стоки. Папкай, папкай и богатей!!!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Предишния месец си купих хранителните добавки от Полша, че 3 пъти по-евтино ми излезнаха. Този месец очила диоптрични от Китай за 35 евро, че тука в Търново преди 3 години дадох 300 лева. И така планирам да продължавам занапред...
отговор Сигнализирай
Новини