IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Нешка Робева се разсърди на Йотова заради думите ѝ, че Русия е агресор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

263
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 10 Не харесвам 11
Нешка е Рускоурунгел.
отговор Сигнализирай
262
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: Вадим московецаЩе забравим как няма да забравим вас останите блатни мишки.
отговор Сигнализирай
261
vermouth
преди 4 седмици
Харесвам 16 Не харесвам 11
Всеки, който казва, че Русия не е агресор е пълен хипокрит, кон с капаци и темерут. Нешка Робева включае ... аман от руски ***
отговор Сигнализирай
260
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 7 Не харесвам 7
Преди 30 години Йотова друга песен пееше. Срам за рода й и за България . С лекота плюе на миналто си, на тези, осигурили безпроблемния по Живково време живот. Жалко за нея и предците й.
отговор Сигнализирай
259
петко
преди 4 седмици
Харесвам 7 Не харесвам 8
Нешка Робева е била и ще бъде известна. А другарката Йотова, скоро ще се върне на село. На времето дребното и завистливо човече стана президент и изгони Блага Димитрова. Нейните книги си останаха е дребния никаквец отдавна е забравен. Но проблемите, които той направи останаха - основния с признаването на Македония ей така, за да се пише голямата работа.
отговор Сигнализирай
258
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 8 Не харесвам 6
Едната мисирка се сърди на другата мисирка и я обвинява в недостатъчна любов към куpнuка Русия. А това в русофилския епос е равносилно на тежка измяна към отечеството им.
отговор Сигнализирай
257
Анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 9 Не харесвам 9
Това , което е постигнала Нешка за всички плюещи по нея ще си остане мираж . А за Йотова единственото място , където може да се справи е да чете новините по телевизията , там много акъл не се иска.
отговор Сигнализирай
256
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 11 Не харесвам 5
Нешка комунистката знаем я добре
отговор Сигнализирай
255
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 10
О, каква Изненада, че Нешка Русоробева, дъртата злобна вещица е налапала всички възможни кремълски и.диотски опорки до една. Колосален криндж е таз. Няма ли пък толкова някое внуче да й каже да се стегне малко :DD
отговор Сигнализирай
254
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 14
Нешка ми е приятелка, щом го казва това - значи е така
отговор Сигнализирай
Новини