BGONAIR Live

Домати, краставици, салати: 100-процентно повишение на годишна база


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
щото сте овце, в другите страни хората просто спират да пазаруват, пък тука като ви пуснат една промоцийка и сте в Кауфланд
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
За бога братя не купувайте!
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
А какво става с еврото? Българите заживяха ли вече в клуба на богатите като самодоволни и оядени западняци в еврозоната?
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
До: анонимен 86, има и друг начин: започни да произвеждаш и да продаваш евтинко :) Никой е е длъжен да ти произвежда и да те гуши "на справедлива цена" според твоите разбирания.
отговор Сигнализирай
84
Virtuozzo
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 0
Туй от еврото ли е или не ,за един приятел питам ?
отговор Сигнализирай
83
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ами не купувайте бе, братя! Щом купувате значи имате пари.
отговор Сигнализирай
82
в гърция
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
кило краставици, 0.80Е на дребно. като ги внесат на борсата откъдето зареждат всички ги дават на 3.50Е, е колко да са в магазина? Борсите са проблема, както спекулата и алчноста. Кауфланд сами си внасят не зареждат от борсите и там ги дават по 2Е на дребно. вероятно правят 100% печалба, но са на половин цена от другите. Евана работа
отговор Сигнализирай
81
Гринго
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Не, не е заради еврото това, заряди краставиците е.
отговор Сигнализирай
80
...
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 1
значи поради това, че ходя постоянно извън БГ, мога да кажа, че няма държава в ЕС в която стоките като месо хляб сирене плодове и зеленчуци където да са по скъпи от тук в БГ! При плодовете и зеленчуците дори разликите са в ПЪТИ! при хляба и месото там пак са по евтини и в някои държави са дори в пъти по евтини! при хляба и млякото там нещата са или са по евтини или са на цени горе долу колкото в БГ! А ако се вземат предвид и заплатите, то се оказва, че в ЕС няма по скъпа държава за живеене!
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
малко ви е, ама когато казаха за Еврото вместо да спите да бяхте излезли на улицата. Сега ще ядете пластмасови домати по 10 евро килото
отговор Сигнализирай
Новини