BGONAIR Live

Домати, краставици, салати: 100-процентно повишение на годишна база


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
Или
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Простичко Казано 1 Лев стана 1 Евро, 200% Инфлация само от това, като добавим и 300% преди влизането ни в Клюбът на Богатите, ами то Жан - може само да им Завижда да ХиперИфлацията, която Хората на кРадев ни донесоха, че за тва сега го избрата - е Разбира се с Машините - значи 1во Бяха кИкИ и к0к0 с Промяната на кРадев, след това Служебните му Кабинети, сега и той Самият....
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Да живее демокрацията- Паси, унищожи армията ни, Костов разграби държавата, Бойко *** мамата на икономиката, да ги приемат в Залата на Славата
отговор Сигнализирай
76
Генерал Гном
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не е от еврото! От Путин е!
отговор Сигнализирай
75
дядото
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
кой е ***- 100% ръст на цените и 7,1 % инфлация
отговор Сигнализирай
74
Ястреб Османлията
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Благодарете на евреите за тези цени! И изчакайте до есента - сегашните "астрономически" цени на хранителните продукти тогава ще ви се привидят като "безценница"! Кой си има нива и градина, лозе на баир, уфтстичка на чаир, ще е много благодарен за тези неща. Заради недостиг на торове - санкциите срещу Русия и хайдущината срещу Иран лишиха света от близо 50% от торовете, необходими за новия засад тази година. И пак да повторя - който благослови евреите, ще е благословен, който не ... ала бала ...
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Спомням си цената на домата .Миналото лято беше 2.50 лева , редовно си вземах от една сергия .Тази година , на същата сергия , същия домат , отначало беше 5,50 евро , сега гледам го продават за 3,90 евро .За краставиците не ми се говори .Вече като си каните гости , няма да печете пържоли , а ще им сервирате по един скъп таратор , а за десерт 8 броя череши.
отговор Сигнализирай
72
Ама
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Купувайте бекратуни кухи, и петорно да ви ги вдигнат , пак купувайте , той не е луд който яде зелника !
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
ИНТЕРЕСУВА МЕ ЦЕНАТА КОЯТО ПЛАЩАМ, ЗА ДА СЕ НАХРАНЯ! НА ЕДРО ЛИ ДА ПАЗАРУВАМ!???
отговор Сигнализирай
70
До 66
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Професоре ти правиш ли разлика между цена на едро и на дребно?
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 5
Русия е аграрна свръхдържава. Извара и елда, сирена и стотици разновидности на шунка. Мляко с уникален аромат. Хляб с квас или мая, захаросани плодове или кимион, без захар и без глутен. Луксозно масло с класически орехов вкус. Сладко от червени боровинки и кумкуат, сладко от кайсии и лимон и сладко от розови листенца. Руските продукти са направени по прости, изпитани във времето рецепти, което ги прави изключително натурални, изключително здравословни и същевременно невероятно евтини.
отговор Сигнализирай
Новини