BGONAIR Live

Шофьорът от катастрофата: Направих всичко възможно да удържа камиона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Прокурор
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 5
Живко Илиев от Окръжна прокуратура Ямбол,заяви на брифинг,че е правен оглед на камиони няма технически проблеми по него,както няма и спукана гума.Сестрста на шофьора убиец,обаче казва,че бил спукал гума.И форумците веднага налапаха въдицата .
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
При пренапомване на гумата в летните жени налягането се повишава допълнително заради високите температури на асфалта и слънцето и може да достигне екстремни стойности и гумата да гръмне особено ако е стара. При ниското налягане пък гумата се сплесква и при продължително движение с висока скорост това механично огъване на стените повиша температурата на калчука до степен в която почва да се разтопява и пак следва гърмеж. Тези неща стават при камионите. При леките коли няма такива натоварвания.
отговор Сигнализирай
8
mersi
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
Бързи , смели , силни курсове на зърното падат най-много мангизи, от по-бързи , по-смели шофьори и по-претоварени камиони се правят повече парици - ЕВРО та дрънка!
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Камионите да пътуват само вечер. Лошо е качеството на магистралите.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Много е важно с каква скорост се е движил.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
В 99% от случаите гумите на камионите гърмят или заради неправилно налягане или защото са много стари или са некачествено направен регенерат и новия пласт грайфер с времето се отделя от старата гума. Най честата причина за гръмнала гума е неправилно налягане на претоварен камион. В случая става въпрос за предна гума, така че проблема не е претоварване. Гумите гърмят или от високо или от ниско налягане. Като при ниското налягане се получава нагряване заради огъване на стените на гумата.
отговор Сигнализирай
4
А прокурорът
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Каза,че няма спукана гума.Кой лъже?
отговор Сигнализирай
3
Иван
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 8
Такива индивиди (не мога да ги нарека хора) , трябва да карат трактор или да копаят цял живот, да не им се дава книжка. Още повече професионална. Отделно е много интересно ако направят следствен експеримент ей така да пръснат една гума и да се види колко неуправляем е всъщност този камион .... баси и държавата и ***!!!!
отговор Сигнализирай
2
Кой шофьор
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Че на магистрала Струма има друга 1:1 пак в насрештното ,пак камион пак и пак. Няма такива мазохисти където сме честно
отговор Сигнализирай
1
Иван
преди 4 часа
Харесвам 10 Не харесвам 10
Ми, щом съжалява - пуснете го. Утре за изтрепе още народ. Отделно гума не се пука ей така .... тоя камион спирачки няма ли, неуправляем е едно, без спирачки съвсем друго ....
отговор Сигнализирай
Новини