IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Маймуните пият по едно кафе и скачат на кучетата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
кучемраз
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
кат те гледам с тва руско име,кой те знае откъде си се довлякъл от далечния Сибир,*** руска *** със замръзнал мозък и горещ идолопоклонник на ***..
отговор Сигнализирай
23
кучемраз
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
какво искаш бе смръдльо?я чупката на село откъдето си изпълзял!*** се качи на каручката с магарето и не се занимавай с неща които не си наясно,сади си там компиро на полето,ако можеш опъни баба си докато се навежда да си сади картофо.....***!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Страхотно е! Супер настроение вкара
отговор Сигнализирай
21
tulski
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Благодаря Мариане, че му пожелаваш само хубави неща на моя приятел ! Кучемраз, а смени малко репертоара. Тази статия само нея копираш, сам нищо ли не можеш да кажеш ?
отговор Сигнализирай
20
кучемраз
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Българите са много лоши хори,те затова ще бъдат наказани от Бога като ги пръсне по целия свят и даде държавата им на други народи....същото и Бог стори на евреите ,заради греховете Бог ги пръсна по света и заличи държавата им за 2000 години...Астероидътс размерите на Черно море е вече изпратен от облака на Оорт и е поел курс към Земята,и ще пристигне през 2012г и ще удари България барабар с Турция тъкмо да се пречистим духовно от лошотията която броди из земята...
отговор Сигнализирай
19
кучемраз
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
В Саудитска Арабия си има закон за кучетата:Ако куче оближе кухненски съд,този съд трябва да се измие и да се изтърка 7 пъти с пясък,да се убият бактериите от кучето.Ако куче ухапе човек,то трябва да бъде бито 100пъти с пръчка но да остане живо.Ако куче осакати човек,то също трябва да бъде осакатено.Ако куче убие човек,да бъде убито с изстрел в главата.Ако куче причини ПТП също а бъде умъртвено и да бъде заровено в пясъка.Ако стопанин пусне куче без надморник или каишка,то да бъде Конфискувано,а човекът да да лежи 7 дена в кауша,и да плати глоба.В Иран е престъпление да се отглежда куче то е -,,нечисто,, вече бях там....смятам да остана в цивилизования Дубай,и да си живея живота там...с басейн на двора с мадами и с бира в ръка(законите не важат за мен,защото съм VIP)ако искаш мога да те поканя да дойдеш да измиеш златната ми тоалетна,ако не искаш пък,мога да те уредя по близо-в Турция,ще ти сложим свръхчувствителни сензори в ануса ти,(нали загоряването става често)та като идеш на екскурзия в Турция или нещо друго,те почват да свирят мощно и предават сигнал до педалския диспечерски център откъдето ще ти пратят веднага турски *** *** да те *** ***
отговор Сигнализирай
18
Жо
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
До 15 tulski : Прав си, *** съм! Какво да направя? Интелектът ми е ограничен- имам си само чувство за хумор. То е даденост, не може да се купи, нито да се придобие с четене. Е, понякога шегите ми са плоски. Извинявам се на засегнатите!
отговор Сигнализирай
17
tulski
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Добре де, да не издребняваме !
отговор Сигнализирай
16
???
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
15
???
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ами защото тигъра, лъва са големи хищници, и за разлика, от другите животни не се поддават на дресировка, дори тези които ги гледаш в цирка, не са толкова мили.Предстви че този тигър избяга и те срешне на улицата, ще се молиш закона да се спазва по стриктно, когато тигъра те подгони.
отговор Сигнализирай
Новини