BGONAIR Live

Македонците на път да прогонят Сорос от страната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

83
Иво
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До t-rexИ я обясни какво прави Сорос
отговор Сигнализирай
82
t-rex
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Като чета коментарите оставам с впечатление, че нямате никаква представа кой е Сорос и с какво точно се занимава. Едва ли някой може да обясни от къде е тази омраза към него?
отговор Сигнализирай
81
bing beng
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До 60р Научи български ......,а тогава пиши!!!!
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
тоя прилича на джаба от междузвенни войни
отговор Сигнализирай
79
Поручика
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
106, 45 години за българите Македония и цела Югославия беха Запада. Македонците взимаха заплати 4-5 пъти по-големи от българските и в техните магазини имаше изобилие от стоки, а у нас пълен дефицит. Когото некой българин го пуснеха (обикновено не пускаха изобщо) да иде до Македония си купуваше от там дъвки и дънки (фармарки им казваха македонците). Сега е ред на македонците да видят какво е под руския ботуш, щом са русофили. "Внимавай какво си пожелаваш, че може да се сбъдне" казват китайците.
отговор Сигнализирай
78
Минджев
преди 10 години
Харесвам 41 Не харесвам 0
Ако има начин и от България да го изгонят ?
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
До Анонимен 86Не е страна Германия, защото ОЩЕ е окупирана, пич....
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До бгС величайше удоволствие бих ти променил зъбната формула!
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 41 Не харесвам 1
До Анонимен 96 Ние не спим, викаме, пишем, псуваме, ама продажни мекерета управляват държавата! Всички ругаят "Отворено общество", БХК и другите предателски организации, но нищо, никаква реакция на"елита"! Единствената управия е да им покажем мястото на следващите избори, но като знам какразсъждава нашенецът, нямам надежда. Масата българи не могат без хомота си. Народе????
отговор Сигнализирай
74
Щурофон
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Що немате бре, та не пропъждате тоа увиснал кожляк Шорос?Е и водач имате - ДИНКО!Ако сте мъже, махайте тия продажници от България!Ако не сте - роби ще си останете бре мекерета!група кан Телериг
отговор Сигнализирай
Новини