IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кремъл атакува Макрон: Тласка ни към Трета световна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Макрон прилича на жабата, която е изял на закуска. Седи и надува бузи за ядрения щит. Ква-ква-ква. Нито една от заплахите му не е подкрепена с нищо. Френското ядрено оръжие е условност, фантом. Само в сравнение с Прибалтика Франция е държава. Франция създаваше ядреното си оръжие с помощта на САЩ, без тях не можаха да направят нищо. Сега имат триста заряда на подводници. Две или три. Не е лошо, но Мона Лиза трябва спешно да бъде върната у дома в Италия, където ще бъде в по-голяма безопасност.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Дет се вика, от Русия ще са доволни само ако всичко е на тяхната. Ако не - трета световна. Руска работа. Той завалията Тръмп, затова клекна.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
САЩ няма да воюват с Русия, а Русия може да унищожи ЕС буквално за часове.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 7
Да не виждаш изказванията на Лавров, Песков и Медведя като шизофренични е диагноза. Лекувайте се ако този ви звучи нормален.
отговор Сигнализирай
43
Жабешко бутче
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Няма кой и няма как да го вземеш този петел Микрон на сериозно, че много скаче и празнослови.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 8
Русия е като пиян в бар закача се с всички после реве че никой не го ще
отговор Сигнализирай
41
Конфликтът
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
в Украйна е прокси война между САЩ, помагащи на Украйна, и Русия, на който конфликт трябва да се сложи край.
отговор Сигнализирай
40
Верно ли
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
До: анонименДерзай. Чакай да се разпадне пазар с 500млн. И трилиони икономика.
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
Тласкачът Путин не можа да изтласка Украйна от Курск, но тандема Тръмпутин със сигурност ще ни дотласка до трета световна война. Войтите стават заради тези които искат чужди територии като Путин и Тръмп. А що се отнася до глупостите на Песков то русията си я знаем на нея винаги някой друг и е виновен че е нацапала гaщите си.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
тия в Кремъл като не могат да си контролират мозъка да предадат ядрените си арсенали на САЩ.
отговор Сигнализирай
Новини