BGONAIR Live

Изминалият месец е бил най-топлият март в Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Albi
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Какви глупости пишете незнам,ние тук в Нидерландия умряхме от студ през март та досега все още е студено.Парното постоянно е на 22 градуса!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 4
До: анонименСлед поредица от най-горещи месеци, един сняг пролет не прави. Затоплянето продължава с всичка сила, а ние ще го усетим още този месец.
отговор Сигнализирай
2
Хахахахахахахаха
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 0
разбира се. Ама ние изпукахме от студ през този топъл месец. Също така сметките ни за ток са на друго мнение. На кого да вярваме? На платени медии? Или на сметките си?
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
Затова пък вчера валя сняг.
отговор Сигнализирай
Новини