BGONAIR Live

Путин: Русия си връща своето в Донбас, а не завзема чуждото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

233
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 8
московия свътшва до Резан нищо дуго нататък не е руско Всъщност Белгоротска губерня по царско се пада в Украйна и Беларус
отговор Сигнализирай
232
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонименТи приятелю в кой свят живееш? Нямаш ли познати и приятели в бг армията която също е в НАТО И сега сам си отговори с какво и с кого ще нападаш
отговор Сигнализирай
231
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 8
и путин ще свърши като кадафи врещейки за милост преди да го щикосат в седалището и обесят
отговор Сигнализирай
230
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 7
До: анонимен244Колко са платили Блатните бе Капейка?Провери ли или те е срам да споделиш?Ех ех български блатници...
отговор Сигнализирай
229
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
До: анонименТи да си видял американец да ти даде нещо безплатно.Направили са платили са им,и винаги са си гледали интереса ,,Америка преди всичко,,
отговор Сигнализирай
228
Ром,с
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
А за ЕС какво Каза ....а ? Преди Мислех е,че са завистми .Сега че са подвластни на Вашингтон..нищо хубаво не я очаква Европа .деиндустрилизация.Те преписвачете и печетаоите по далеко от носа не виждат,а она отЗападните "свободни медии" пишет как им е удобно на тях ,а не Истината.
отговор Сигнализирай
227
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
До: анонимен241Америка дава на Русия 250 милиарда щатски долара в ленд лииза.Познай колко връщат Блатните обратно.Погледни го и след това пак пиши,ако не те е срам Капейка!Стига с тая наглост бе български блатняци!!!
отговор Сигнализирай
226
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
"Абре русофиле, вижте на руски Индустриализация на СССР..." - РАШКИТЕ ПЛАТИЛИ СА ИМ ЗА ИЗГРАДЕНИТЕ ЗАВОДИ ИЛИ ЯНКИТЕ СА ГО НАПРАВИЛИ ОТ АЛТРУИЗЪМ???!!!... В ЦЯЛ СВЯТ ТОВА ГО НАРИЧАТ ТЪРГОВИЯ!!!... ИЛИ ДА РАЗБЕРЕ ДРЕБНОТО ТИ МОЗЪЧЕ - ПИТО-ПЛАТЕНО!!!...
отговор Сигнализирай
225
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
До 238 Абе шуш ляк вие с ВСУ не може да се справите, ами ако ви подпукат натовци къде, ще се денете бре. Полша ще ви свие сърмите за другите да не говорим.
отговор Сигнализирай
224
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Абре русофиле, вижте на руски Индустриализация на СССР, да видите от къде са технологийте и че 20 000 американци построяват 500 завода в СССР, 1929-1940г.Това го признава дори чугуненият комунист Платошкин в Ytube.От СССРто, парите и робският безплатен труд. Неблагодарни, диви руснаци.
отговор Сигнализирай
Новини