BGONAIR Live

Путин: Русия си връща своето в Донбас, а не завзема чуждото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

213
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 8
Дори Кремъл е построен от гнили запъдняци!!! Великата Сталинска индустриализация на СССР 1929-1940г.е извършена с гнили западни технологий и от недуховни запъдняци предимно американци.ВСВ е спечелена с голяма материална подкрепа на краварите американци.
отговор Сигнализирай
212
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
"Да говорят руски, и да изповядват Християнството" колко много прилича на това което се случило на България преди 147г.
отговор Сигнализирай
211
Към Бандер ОВците
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Много поздрави от Торецк Часов Яр и Покровск. Украйна така напредват на запад.
отговор Сигнализирай
210
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
За руските фашисти всичко е "свое". Дори българското крайбрежие.
отговор Сигнализирай
209
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 8
После ще ходя да чykkaм един плешив русофил. Бачка в един сервиз в съседния блок, чакам го да свърши. Много е женствен, епилира се, слага си перука, жартиери, токчета, направо е топ ***
отговор Сигнализирай
208
СМЕХ
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
У НАС НЯМА СЛАВЯНИ---- ИМА САМО ТРАКИЙЦИ И МЮСУЛМАНИ!!!!
отговор Сигнализирай
207
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
След 1.1.2026г БГ влиза в ЕВРОЗОНАТА и окончателно къса със зависимостите от Раша...и започнаха платени и скалъпени протести в защита на децата на назначените от Луканов милионери- Костя обеснява колко сгрешихме че сме заложили на фалиралия ЕС, започнали сме и ние да затъваме- а доходите и общият брутен продукт в Русия нараствали- абе агетират ама стоят тук- що? ...а един назначен за милионер внук си пусна куршум- бил унил и нямал настроение, ама хванаха на границата 200 кг+ 360кг наркотик...
отговор Сигнализирай
206
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 9
Русия без цивилизована Европа е кръгла нула, може да бъде само провинция на Китай, и то най-пропадналата.
отговор Сигнализирай
205
Българин
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
Няма да има украйна НАТО също Европейския съюз щедра распадне
отговор Сигнализирай
204
СМЕХ
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
МНОГО КРЪВЧИЦА ИМА ДА ИМ ПУСКАТ ОЩЕ РАШКИТЕ, ДОКАТО СИ ВЪРНАТ НЕЩО ОТ УКРАЙНА.....ХАХАХА.......
отговор Сигнализирай
Новини