BGONAIR Live

Путин: Русия си връща своето в Донбас, а не завзема чуждото


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

203
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
До 205 Само в Масква има 40 гей бардака, а до миналата година напълно законно и с държавни средства лекари оперираха и сменяваха пола на човек. Това възмути председателят на Думата Володин, не бил знаел.
отговор Сигнализирай
202
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Изобщо няма ,,славянски " нроди, това е гръцкото наименование на,, склавени", я *** в Чехия или Полща и говори на руски, ще те пребият от бой на улицата!
отговор Сигнализирай
201
блатото Путеландия
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Шокираща безочливост и липса на базисни човешки качества. В момента Русия е срам за човешката раса!
отговор Сигнализирай
200
да ама не
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 7
Русиа е сложила земното кърбо на герба си Тя смята за свои полша литва латвия естония финландия северен китай монголия българия и сърбия и цяла Еврп барабар с англия..Апетитт идва с яденето.Мечката няма да спре докато не й пречупят лапите.
отговор Сигнализирай
199
Никога вече
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
САЩ и западна Европа два пъти спасяват блатото наречено русия, както след ВСВ през 1945 така и 1991 след разчекването на илюзията ссср с хуманитарна помощ за милиарди. Този път цивилизованият свят си научи урока и ще остави диваацците сами да се изтребят.
отговор Сигнализирай
198
СМЕХ
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
ЗА СЕГА НИЩО НЕ ВРЪЩА, САМО ДАВА ЖЕ.ТВИ.....ХАХАХА
отговор Сигнализирай
197
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 7
Путине, още 10 дена и всички купуващи от фашистка Русия ще се отрекат от вас.
отговор Сигнализирай
196
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Взема си своето ли, а след Украйна какво следва?
отговор Сигнализирай
195
Пп
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
На Путин са му много мокри сънищата, точно като за три дни!
отговор Сигнализирай
194
Внимание Опасно
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 10
След почти половин век под руско робство и осакатени икономики източна Европа започна бавно да се изправя на крака. Тези от азиатското вонящо блато наречено русия отново се месят и искат да върнат страните обратно в мрачните обятиа на диктатура каквато е в подмосковието. Тъжно е че има шепа нещастни русофили които не могат да го разберат.
отговор Сигнализирай
Новини