IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Захарова: Русия иска ръководителят на литовското Министерство на отбраната да реализира професията си на психолог


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
vencivaleri1951
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Миче, първо най-важното. Наздраве ! После много мифе мъчно, че не ми отговаряш. Аз само искам да си добре. Затова ти ги пиша тия съвети.. Ако ще прайш бибитки на някого, сваляй зъбите. Ефекта е потресающ. Аз като правя бибитки тука на един нашенски генерал , винаги свалям зъбите. Той само хъхри и подбелва очи, не може даже да говори. Обади ми се след няколко дена и каза, че съм фантастичен и ще ме награди. Нема да му казвам името че у важна клечка. Цункам те.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Какво ще реализират тея евросоколчета изхвърлят се като не знам какво на пясък най-добре да осъзнаят Колко е слаба Европа и като цяло Колко е слабо НАТО в сравнение с войските на страните от брикс които най-вероятно ще направя двоен блок ако Нато не се разпадне справедливо беше с разпадането на варшавския договор да се разпадне и НАТО обаче соколчетата не могат без войни а водещата страна в НАТО стана нарицателна като сеяч на войни по света
отговор Сигнализирай
50
WEF
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Не е важно колко голяма е една държава,по видно е когато политиците и сеят глупости,за наше съжаление,българската политическа "класа" заема едно от челните места.
отговор Сигнализирай
49
Мадуро от Банкя
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 7
Литовците по принцип са въздух под налягане. Правят се на интересни без капка покритие. На гол гъзец-гайтанец !
отговор Сигнализирай
48
Az
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Грозданка Пенева
отговор Сигнализирай
47
Льовенхук
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 12
Литва-нищожна държавица.За да бъде видяна е нужен микроскоп.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 9
До: анонименЩе й трябва лупа да ти го види
отговор Сигнализирай
45
Бай Гошо
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 15
Моля Ви,качвайте снимката на тази дама от **БЛАТНА** по често....,имам СТЕГНАТ СТОМАХ и като я видя ми действа добре....!!!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 15
Толкова много време си прекарал в русофобия, че май е време да смениш хобито препоръчвам нещо по-интересно и с по-малко драма.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 10
До: анонимен 36: Тръпна в очакване на ЕВРОТО и ти ще духаст :) Хихихихихи
отговор Сигнализирай
Новини