BGONAIR Live

Русия остава без войници в окупираните райони на Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Да
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Пак глупости...
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 14
46700 предатели са нищо, Русия остава без войници навсякъде. Убитите окупатори миналата седмица бяха 8700, а мобилизирани 6000. Русия остава без хора и внася индийци за да подобри генофонда и за да запълнят работните места, всичко се разпада. Ако продължава с плиткоумни щурмове, от 750 хиляди руска фашистка армия в края на годината ще остане 300 хиляди и фронта ще се разпадне.
отговор Сигнализирай
10
Украинска поговорка
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 17
Да би в Русия стояло не би на ГРУЗ 200 станало! Слава Украине!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
И какво правил мормота
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 10
Русия още не е правила мобилизация ве.
отговор Сигнализирай
7
защото
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 10
тези райони не са окупирани, а освободени и хората там са благодарни и освободени. Никой не ги държи насила, за да има нужда от войници.
отговор Сигнализирай
6
Мисиркий
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
До: НякойЗа жител на индианския резерват на Винету много ти знае човката.
отговор Сигнализирай
5
Някой
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 18
Русия ще намери хора за мобилизация. Това не е проблем. Проблем е ако не се върнат от фронта. Ново присъединените региони, "искаха" Русия, за което е редно да си платят. Лошото е, че кръвният данък се плаща от вътрешните, бедни региони на Русия, които нямат нищо, общо с целите на войната. Въпреки това, плащат кървав данък. И напрежението расте. Ако сега там дойдат китайците, те ще бъдат посрещнати като освободители. Ако не друго, Путин постигна фрагментацията на Русия.
отговор Сигнализирай
4
Ако мъжът
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 11
успяваше да избяга или да замине за територията, контролирана от киевската хунта, там той биваше насилствено бусифициран, изпратен на фронта и убит.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 16
Кремъл си действат като империя ! Ако бяха превзели Киев за три дни , щяха да обявят мобилизация и да изпратят украинците да се бият в Европа! Това трябва и нашите русод/били да го проумеят!
отговор Сигнализирай
Новини