BGONAIR Live

5 сценария за войната на Путин в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
А бе, евротрътките намериха ли 90 милярда да дадат на киевския психопат. Колко милярда се падат на България да даде, колко ще се ръсят бегедебилите за киевския психопат.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
В Украйна срещу Русия воюва цялото НАТО. Запасите на НАТО от оръжия и пушечно месо може да стигнат за още няколко години, затова никой не знае кога Украйна ще бъде напълно ликвидирана. Но нейната ликвидация е необходима, а необходимостта рано или късно намира за себе си възможност да се реализира. А що се отнася до ресурсите - икономиките на страните подкрепящи Украйна падат значително по-бързо от икономиката на странтата ликвидираща Украйна.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Не бе,тази войната направи путин велик даже е станал по висок от метэр и педесет е станал метър шеисе и пет сантима
отговор Сигнализирай
29
Ада на чебурашките
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
Абе, днес да не е ден на путин? P.S. С малка буква се изписва името на малък индивид.
отговор Сигнализирай
28
Българин
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Войната на "Путин в Украйна" е всъщност война а руския народ срещу възраждащия се на запад нацизъм. Ама двете мозъчни гънки на Гери едва ли могат да го схванат това.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
рассия е много слабичка , затова втори фронт означава разпад и анархия в к.о.ч.и.н.а.т.а @@@Но нормалните хора ще си отдъхнат от пуйло и феодалната пасмина от изток @@@
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
рассия е много слабичка , затова втори фронт означава разпад и анархия в *** @@@Но нормалните хора ще си отдъхнат от пуйло и феодалната пасмина от изток @@@
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонименМного си зле и задръстен !!!!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
Да го ликвидират вече тоя пенсионер. Някакъв самозван нanukaн нekpoлог тормози 140 милиона руснаци и 40 милиона украинци
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
25-ти е неприятно реален. Но реален, все пак. Всичко друго е чешене на езици и перчене.
отговор Сигнализирай
Новини