BGONAIR Live

Крим: Перлата в короната на Путин, но без полуострова той ще загуби войната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

133
днес бе ги
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 11
Абе, може ли такива заглавия? Някой взима пари, за да пише глупости. Как ядрена сила ще загуби война по-точно? Ако Русия загуби, всички губим, защото идва ядрена война. днес бе ге, вече ви е време да спирате тоя домейн днес.бг. Станете хигиенисти, повече ще ви върви работата и ще сте по-ефективни и полезни
отговор Сигнализирай
132
Крим е пустош
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Перлата е Сибир,откойто се разработва само една малка част - област Якутия,която е с площ 30 Българии(,а в Сибир има висчко,а го има защото е бил най-големият вулкан на Земята с хиляди кратери и когато е изгаснал се пръкнал живота на Земята.Каквото си поискаш това ще добиеш и в момента в Якутия работят близо милион руснаци и междуградските им автобуси са на практика малки самолети за 50-60 км разстояние поради леда и ако не е под минус 40 не пътуват по пътища.
отговор Сигнализирай
131
ИВАНУШКА ГЛУПАКЪТ
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 9
БЕЗ ХРАБРИТЕ МИСИРИ ОТ БЪЛГАРИЯ,ВОВАТА ШЕ ЗАГУБИ ВОЙНАТА.. МИСИРИ, СЛАБО И НЕМОЩНО ВИ Е КУТККУДЯКАНЕТО ЗА РУСИЯ....
отговор Сигнализирай
130
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 8
The Telegraph: Германия разглежда възможността за връщане на задължителната военна служба още в 2027г.
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 10
Константиновка е изгубена по думите на Евгений Арнольдович Бекренв не знам за каква загуба се говори психо атаките не могат да обърнат хода
отговор Сигнализирай
128
Факт
преди 3 часа
Харесвам 19 Не харесвам 8
Рaша загуби войната още през 2022 година.
отговор Сигнализирай
127
Кеф
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 6
Рашляци се млатят по бензиностанциите за бензинец
отговор Сигнализирай
126
Браво на мисирката
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
Така ли каза The Telegraph, британското дойче зеле
отговор Сигнализирай
125
До 121
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Правилно лъжеш - "по думите на..."... А по снимките на ТАСС - завода гори
отговор Сигнализирай
124
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 5
Голям смях сутринта по платените медий изкараха цяла група, анализатори които се Кълняха, в, децата си че Русия била загубила, войната смях
отговор Сигнализирай
Новини