BGONAIR Live

Извинете ме, братовчеди!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Ан
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
А ще се извиниш ли,госпожо,на виетнамците за 3-те милиона избити от американците...на иракчаните...на афганците..и още много други "демократично"избити.Това не е двоен стандарт ,а цинизъм!
отговор Сигнализирай
Новини