IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ЛИЧНОТО МИ ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЕГАШНИТЕ ИЗБОРИ 2014

ЛИЧНОТО МИ ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЕГАШНИТЕ ИЗБОРИ 2014

ЛИЧНОТО МИ ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЕГАШНИТЕ ИЗБОРИ 2014

Повод за това „обяснение” е желанието на различни лица, сред тях и приятели, да участвам в изборните кампании на политическите им организации.

ОТГОВОР:

Аз не участвам в никакви кампании по тези избори.

Моите идеи са ясни и всеки, който желае, може да ги прочете в блога ми.

За разлика от многословните журналисти и многоликите политици, които говорят, без да казват нещо конкретно полезно, аз считам, че казвам нещата изчерпателно и в кратка форма - обикновено в рамките на 1-3 страници. Само историческите ми публикации са по-дълги поради наличието в тях на оригинални документи и списъци.

Желая на всичките си приятели и заинтересувани приятно четене на публикациите ми и конкретни реакции по всяка от онези, които биха ги заинтересували.

Бих желал да добавя следния аргумент за позицията ми: Първите 3 основни принципа на производителността за всяка човешка дейност са:

1. Ясно поставена цел (която трябва да бъде разбрана от участниците в дейността!);

2. Компетентна консултация (която се получава от специалисти по конкретен въпрос, а не от верноподаници);

3. Писани инструкции (тук се включват ясни писани програмни документи и методи за постигане на целите). ТОЕСТ: подходите са в принцип 3-ти! :)

 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата