IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Германия се връща към въглищата за енергийните си нужди


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
Зеленосделков
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Добре, че си закриха атомните електроцентрали. Сега съвсем спокойно могат да преминат на кюмбета в крак с тенденциите на 19-ти век.
отговор Сигнализирай
38
О, божке
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Берлин ми е е Факултето стават малко нещата. Нищо. Важното е да има пълна забрана на дизеловите и промоция на електрички, чиято батерия след 5-6 г експлоатация замърсява в пъти повече почвите и водите.
отговор Сигнализирай
37
Дизвл
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Мотора на Европейската икономика обръща на ***!)))Но пак ще са си добре де...а ние тука ще студуваме и ще чакаме с вперен поглед от брега дали се задава американския кораб!Като Онез,каменните истукани на Великденския остров дето от векове гледат към океана дали ще се появи някой!)
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 41 Не харесвам 0
Велико решение!!! Западни умни решения вече няма! Спират дизеловите коли и почват въглища:)
отговор Сигнализирай
35
Alıiosman
преди 2 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Не съм путинофил, но този им се подигра още преди 15-20 години на една конференция в Берлин. Не ви разбирам каза, не развивате ядрена енергия, че е опасна, нямате газ, какво на дърва и въглища ли ще минавате, и онези се хилят като варени глави. Накрая наистина в 2022 ще се греят с *** изветрелите зелени. А там колко са промити, не е истина. Един отказваше да ползва транспорт и идваше с колело от 30 км. Предложихме му да дойде по работа в София - отказа, самолетите замърсявали. Ок, но сега кво?
отговор Сигнализирай
34
Ха ха
преди 2 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
А Грета разреши ли им?
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Нали Германия щеше да се отказва от вноса на газ, петрол и въглища през август ахахах
отговор Сигнализирай
32
НЯКОЙ
преди 2 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
Както е тръгнало скоро ще има и Мерцедес на въглища и Германия ще почне да внася LADA за по-богатите, но важното е Путин да е зле.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Ми торове и уран откъде ще купъват? Какво ще ядат без торове?
отговор Сигнализирай
30
Коментар
преди 2 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
То от германските комини ще излиза парфюм бе!Все пак са германци....висша раса..!Ние тука ще чакаме американски райски газ...на куково лято!
отговор Сигнализирай
Новини