IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ЕС ще изпрати бойни изтребители в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

164
Г
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 19
Путин е луд ама и тия са луди.Ще изпращат изтребители при положение че Путин е готов на всичко вече.
отговор Сигнализирай
163
Спокоен
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 27
Не става така. Не може да натискаш държава като Русия в ъгъла 30 години. Не може да и избиваш рускоезичните /че и с руско гражданство/ поданици, че и българи. Не може да ги гориш живи, а света да си трае. Над 12 000 са избити в донецкия басейн. Е, не може! Ама ядреното оръжие било лошо, ми лошо е! Знаем го от Хирошима. Ама то има една "тънка червена линия".
отговор Сигнализирай
162
Клоун Зеленский
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Що не пратите и някой да пилотира самолетите?
отговор Сигнализирай
161
Ххх
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
Нато си отива с изтребителите в държава, която е извън нато! И ако това вече не е прекалено - незнам! Спиме народееее!!! Слепи ли сме, глухи ли сме??? Нато пред очите ни разпалва 3 световна война! Псувайте си Путин колкото щете, събаряйте паметниците и т.н., но нато трябва да се спре с безумните и отчаяните ходове! Няма да има кой да се радва на независимо чия победа имайки впредвид какво стана след чернобил а ако го умножим по 5-6 пъти по чернобил. Няма да има християни!
отговор Сигнализирай
160
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Абе как изобщо Кирил Петков - Канадеца, е готов да помогне с военна помощ на Украйна?! Този човек имали акъл в главата, бе?! 1000 души армия срещу 400-милионната руска армия?! Алооо?! Побърканяк?! Искаш да затрият България ли?1
отговор Сигнализирай
159
Израждане и бсп
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
Вън от парламента и България!Веднага,ама на секундата!
отговор Сигнализирай
158
Киро од ХарварТ
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Хайде да им пратим нашите F 16!
отговор Сигнализирай
157
До анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Кралят на Саудитска Арабия Салман Сауд, сподели, че Русия знае какво прави и вижда безпрецедентен натиск отстрана на ЕС! А както знаем никой не иска да си има работа точно със Кралство Арабия, защото тя е начело на петролната индустрия и като ти затвори потоците, ще имаш кола, ама няма да върви.
отговор Сигнализирай
156
Не че нещо
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Нафтата днес е 3 лева и 2 стотинки. Аре яжте ми ..... изстребителите.
отговор Сигнализирай
155
Откачен свят
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Хора не знам ама живота стана много стресиращ.
отговор Сигнализирай
Новини