IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов умува с депутати бъдещето на парите в плик


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

116
до 76
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
ти си *** и *** герберолизец. бб не БИЛ ВИНОВЕН???дедовия ти ли е виновен?нали е новото мислене и още не знам какв си глупости за наивници като теб.космоса е крив.и да ближеш и да не ближеш на есен ще броим пилците.
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
"Борисов умува"- това е най-краткия виц.
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
В събота съм поканил гости и ми трябват пари за представителни. Къде да си получа пликчето? Пенсии по 136лв а народните хрантутници се давят в пари. Да не са народни представители а народни хрантуници защото нищо не правят за обикновения народ а народа ги храни с данъците си които плаща.Осигурете народа си драги господа.Мен не ме интересува вашият хладилник-искам моя да е пълен.Не искам почивка на Канарите а на нашето море което не съм виждал от 15години.Искам прости неща но вие и това не давате
отговор Сигнализирай
113
Петър
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
В затвора всички управляващи от ГРОБ.
отговор Сигнализирай
112
Митака
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Борисов побъркахте народа с малоумно управление, най добре за теб ще е да се извиниш на цял един народ за гаврата всеки ден от твоето управление.Ти ще останеш в историята на държавата като мафиот рекетьор !!!
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Заплатите и пенсиите ще бъдат увеличени, когато хората започнат да работят още по-добре. Така отговори премиерът Бойко Борисов на въпрос по темата в Етрополе, където е на посещение, съобщи бТВ.Той допълни: "Ще се вдигнат, когато направим инфраструктурата, когато си оправим държавата и започнем да правим пари". Попитан той как работи, Борисов отговори: "Може би най-добре от всички".....КОЛЕГИ , НЕ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ КОМЕНТАР ЗА ТЕЗИ ДУМИ НА ПРЕМИЕРА Е НАПЪЛНО ИЗЛИШЕН, ОЩЕ ПОВЕЧЕ ЧЕ Е В СТИЛА МУ
отговор Сигнализирай
110
ff
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Всяко момче учещо в школата на МВР в Симеоново преди 1989г. мечтаеше да работи в Държавна сигурност.
отговор Сигнализирай
109
Пено
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Оставката преди всичко !
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Не разбрахте ли ,че по скоро Дунав ще тръгне назад,отколкото от български депутат да върне пари.
отговор Сигнализирай
107
Гошо
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Парите в плик са върха на айсберга корупция.Ловко са създадени десетки канали по които изтичат народни пари към джобовете на някои ГЕРБки и други ***.Това показва най- малко лоша финансова практика в парламента .Премер са и недопустимо високите премии на чиновниците в софийска община . При царящата мизерия да им пожелаем честит дянковден.
отговор Сигнализирай
Новини