IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Росен Плевнелиев ни дал, ни взел подкуп. А сега де?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

365
Ицо
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
15 април 2011г........ "Категорично няма да се кандидатирам за президент, заяви в Раковски министърът на регионалното развитие и благоустройството Росен Плевнелиев. Той беше в града, за да направи първа копка по проекта Подобряване на физическата и жизнена градска среда в Раковски". Моята задача е съвсем друга, продължи Плевнелиев. Той уточни, че е поканен от това правителство, за да свърши колкото се може повече работа в един тежък за държавата и нейната икономика момент. По думите му не се е дискутирала евентуалната му кандидатура. Министърът ясно заяви, че се надява да няма подобен разговор." "Не съм имал среща с никакви брокери- ни един, ни два, нито трима. Лично на мен подкуп не ми е искан" След първото " категорично" изказване на сънародника на Алексей Петров , дали може да му се вярва за второто?
отговор Сигнализирай
364
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
някой помни ли мантрите на ГЕРБ за открито и честно управление,че аз съм си отнесен
отговор Сигнализирай
363
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Бойко Борисов редовно прави тоя номер - днес казва едно, утре казва съвсем различно. Помните ли двумисълта от 1984 ? Идеално важи за ГЕРБ. Но проблемът е, че когато си сменяш мнението на 180 градуса през 20 минути, важи поговорката "А наляво, а надясно, право у *** прясно" !
отговор Сигнализирай
362
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
в речника "гербер" трябва да се впише като синоним на "пълен наивник". не разбрахте ли, че с приватизацията на БТ бойко оформи официално съюза си с доган, а с фалстартовото пускане на плевнелиев, така че той със сигурност а падне от калфин-ламбо, бойко подписа примирие и с бсп? плевнелиев няма шанс да стане президент. кариерата му в политиката приключи. герберите масово ще гласуват "с отвращение" за ламбо.
отговор Сигнализирай
361
KUTEV
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
DRUGARI NA PLEVNEVLIEV MI E STANAL UQ.VZEMETE NQKAKVA POZICIQ NAKRAQ.
отговор Сигнализирай
360
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
единствената причина да уважаваме плевнелиев, е че бойко реши да се отърве от него като го пусна в предрешено загубена битка за президентския пост. значи все пак не е такъв пълен послушко какъвто изглежда. ще видите, че накрая герберите ще гласуват за калфин-ламбо, а плевнелиев ще получи анти-герберския вот!
отговор Сигнализирай
359
Лъчо
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
В ГЕРБ няма нито един читав човек, който да става за кандидат на нещо, различно от чистач на нужник ! Даже и за последното се съмнявам дали има компетентни хора сред гербавите. Така че който и да беше кандидатът бе ясно че той е : 1. Подкупен 2. Сервилен 3. С изкуствено напомпан имидж 4. С неясно минало и съмнителен произход на имуществото
отговор Сигнализирай
358
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Ето,че на Плевнята не му били искали подкуп но и Цвинокио не лъжел.На това му се вика герберска работа и очаквам съвсем скоро баш Бабуина да се провикне,че виновни са Станишев и световната криза.Трупата на цирк Борисофф определено е много бездарна.
отговор Сигнализирай
357
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
Здравейте циркаджии!
отговор Сигнализирай
356
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Драскащите тук герберасти как изобщо имат наглостта да пишат?Все едно и също-комунисти, та комунисти.Явно сте ***, щом непрекъснато викате на черното бяло.цвъковци, Боковци, плевни-излагат се по 5 пъти на ден, вие като навити пружити цвилите възхвали за тях.Такъв фанатизъм не е имало до сега.
отговор Сигнализирай
Новини