IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Остъкляваме балконите без разрешително за строеж


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
bolka
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
За съжаление причината е елементарна - ще измислят начин за задължително саниране на панелните блокове, та затова отпада изискването за разрешително за остъкляването на балконите. Ненапразно в статията се посочват молби и финансови ресурси за саниране на старите блокове.
отговор Сигнализирай
44
Стария
преди 13 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Стария до младия !Не съм като теб обиколил доста страни извън България, но знам, че там:-простряно пране по балконите няма;-хвърлени фасове по улиците и торбички по дърветата няма;-шофиране с отворени прозорци и чалга няма;-и т.н. и т.н. И НАЙ-ВАЖНОТО:-такива некадърни управляващи също няма!Затова, вие младите, които сте посетили други държави, направете така, че хубавото да стане и наше битие! ИНАЧЕ!Докато изявите ви и критиките ви са само пред компютрите,ще ви крадат, мамят и управляват мутрите!Остъкляването на балкон става след представяне на проект за целия блок, одобрен от ***.архитект на общината. Остъклих си балкона, защото три пъти ме ограбваха през него; защото когато духаше вятър, килимчето в коридора трепереше, заедно с поривите му и т.н. Приятна вечер и се борете за бъдещето си, вашето, на децата ви и на внуците ви!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Дреме ми на к.ро , след една година ще сте във историята.
отговор Сигнализирай
42
Магистралка
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
С толкова много естакади и нови пътища, които се нароиха напоследък, на много хора им се налага да си остъклят терасите с цел шумоизолация. Май се отказаха от идеята си за остъклените тераси, защото наистина са безкрайно много ... каузата им така или иначе щеше да е изгубена.
отговор Сигнализирай
41
Гражданче
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Много ми пука! И без това нямам пари, за да си оправя балкона!
отговор Сигнализирай
40
бай никой:
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До 666:а за блок с 12 входа, с 8 етажа, някой от входовете с по 3 апартамента на етаж... колко да идат?
отговор Сигнализирай
39
Фея
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Мила Лили, нямаш ли си стилист? Какъв е тоя театрален грим? Следващия път подчертай или само очите или само устните, но не и двете! И по-малко руж, моля те!
отговор Сигнализирай
38
666
преди 13 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
НАПРАВЕТЕ СМЕТКАТА : С отпуснатите 75 мил. евро се поемат 50% от разходите за саниране на 200 блока. ИЗВОДА: за пълното саниране на 1 блок ще отидат 150милиона разделено на 200.КОЛКО ИЗЛИЗА ЦИФРАТА ЗА САНИРАНЕ НА ЕДИН БЛОК?ОТГОВОРА: Санирането на един блок ще струва 750 хиляди лева !!!!!НОВИ БЛОКОВЕ ЛИ ЩЕ ПРАВИМ *** РУСКА КРАВО? ЗА ГОЛЯМА ЛАПАЗКА СА СЕ НАТОЧИЛИ ГЕРБЕРСКИТЕ ***.НА ИЗБОРИТЕ ДА ИЗМЕТЕМ ТАЗИ ПАСМИНА ОТ ВЛАСТТА.
отговор Сигнализирай
37
!
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Опипват почвата за нови рестрикции гадовете милиционери
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Пари само за 200 блока???? Това майтап ли е?
отговор Сигнализирай
Новини