BGONAIR Live

Руски издания: България обърна гръб към НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 21
За голяма мъка на руската кочинаа, България никога няма да обърне гръб на НАТО!
отговор Сигнализирай
40
Цък
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
България на първо място да си гледа националните интереси без да се превръща в инструмент на чужди политически интереси!"Когато Атовете се ритат - Магаретата го отнасят!"Да се постараем да не се окажем в ролята си на Магарета и да не изпадаме в крайности, тоест "да не бъдем покатолици от католиците".Предстои ни да бъдем свидетели на много "интересни времена" и да си пожелаем са бъдем "мъдри" като змията и кротки, като гълъба."
отговор Сигнализирай
39
ODESSA
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
Ха. Защо вдигате вой бе родоотстъпници? Турците ли са ви братя, или румънците? Съвсем друг е въпроса че ракетния крайцер Москва е във състояние да покаже на цялата банда убежищата на раците съвсем сам.
отговор Сигнализирай
38
а
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 24
Трябва да им го върнем по някакъв начин за годините руско робство!
отговор Сигнализирай
37
Тони
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
До Анонимен - То като гледам на повечето българи колко им пука ... (за жалост)
отговор Сигнализирай
36
МЕРИ
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 2
НАЙ-ПОСЛЕ АДМИРАЦИИ ЗА НАШИТЕ УПРАВНИЦИ. НАТОВСКИ КОРАБИ НЯМАТ МЯСТО В НАШЕТО МОРЕ. ТО Е ДОСТАТЪЧНО МАЛКО И ЗАМЪРСЕНО ЗА ДА ИМА В НЕГО И АМЕРИКАНСКИ Г**ОВНА. ОСВЕН ТОВА МОРЕТО Е ОСНОВЕН ПОМИНЪК ЗА ЦЯЛА ИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ И НЕ САМО...
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Що мислите че на някои друг освен на българите му пука за България?
отговор Сигнализирай
34
извод
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Просто неосъзнатият ни президент падна в капана на хибридните войни .Така руснаците го показаха като чучело ,което говори наляво надясно наисуст ,но реално той е същата безполезна за НАТО пешка .Което има и добра страна за дясната общност .Просто видя истинския Плевнелиев . Който издигна Бокова ,който се точи за постове в НАТО ,но реално е толкова далеч от НАТО колкото и Путин .
отговор Сигнализирай
33
Един Българин
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
До ЗлостърАми по-големите ползи не могат да се обяснят на такъв език, но баща му има повече пари за сладолед и играчки например. Не ми излизайте с номерата от комунизЪма, т.к. съм го живял. Също много добре си спомням като се колебаехме къде да сме и нямаше чужди инвестиции какво се случи през 1996-та. Факт е , че инвестициите изискват сигурност. Тогава нямаше. Призовавам ви да спрете да тр0лите. Много ви личи и няма смисъл да се захващате с хора превъзхождащи ви в областта на умствения багаж.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
пълни глупости, няма и думичка за нас в основните медии. сайта на някой си *** написал нещо, това не е медия
отговор Сигнализирай
Новини