IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ПП ще направят правителство на малцинсвото с втория мандат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Ще направят второто правителство на кражбата и лъжата! Тартор ще е корнела, най опитната в измамите!
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Ще правите я - къде ще ходите? Нали Херо ви заповяда да вкарате 2-3 закона и да закопаете българия
отговор Сигнализирай
99
.
преди 2 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Какво правителство бе Кире?Ти фана оная за парапета, фана милиардите - друго кво искаш?Хотел "Алкатрас" ли ?
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 32 Не харесвам 4
Да пази годпод!!!!Тия направат ли правителство,спукана ни е работата!!!
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
96
Отец Нафърфорий
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 30
Единствените полезни в този парламент. Другите имат нужда да бъдат изчистени направо с пожарникарския маркуч и от там в канала на историята.
отговор Сигнализирай
95
GG
преди 2 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
Какво е демокрация?1. Управление на мнозинството.2. Право на избор.3. Свобода на словото.Какво е у нас ?1. Тия мнозинство ли са?2. Мога ли да избирам как да гласувам?3. В труте национални тв показват ли се техните кражби за милиарди?
отговор Сигнализирай
94
Лаврентий Берия
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
До Христо Христов - от както се помня, за първи път ще се съглася с Христо. Прав е!
отговор Сигнализирай
93
Пян_Гъ
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
ВЪПРОС: Каква е логиката (правна, политическа, морална), ако първата партия, спечелила изборите, не може да състави кабинет, да се опитват втора и трета партия?!? Нали ако може, ще стане още първия път! Как ще правиш п-во без спечелилите изборите и без техните избиратели? Що за парадокс?!? Оставете ББ/ГЕРБ, говоря ПО ПРИНЦИП, защото утре ще се случи на друг. Каква е тая конституция с етнически партии, с втори и трети мандати и т.н.???
отговор Сигнализирай
92
БГ ПОКЛИТИКА
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
ЛОГИКА: ЧАЛГАРЯ - 1-ВА СИЛА НЕ ПРАВИ КАБИНЕТ, ТИЯ С МИЖАВИТЕ % ЩЕ ПРАВЯТ!!!!! БГ РАБОТА! ОПАК КРАЙ! ПРОЧЕТЕТЕ В НЕТА СТИХОТВОРЕНИЕТО НА СЛАВЕЙКОВ!
отговор Сигнализирай
Новини