BGONAIR Live

39 млн. лв. за Избори '09


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Амбицията на МДААР е в близките месеци да снабди с компютри и мултифункционални устройства - принтер, скенер, и копирна машина, всички кметства в страната,ДАЛИ ГЛАСОВЕТЕ ВИ СА ПО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ??? АЗ НЕ МИСЛЯ
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
*** се гръмни бе !!
отговор Сигнализирай
15
X
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Защо цапаш само, а? - Или много ти се се иска да е вярно каквото казваш, ама както и да си го завъртиш, все не става. А като си толкова изучен, можеш да пробваш да пишеш на кирилица, ама като те гледам как бъркаш родовете, май и български не знаеш, така че какво да кажа?
отговор Сигнализирай
14
DIOR
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
VSICKI V TOZI FORUM STE PULNI GLADNI SMESHNI ELEMENTARNI *** ! DETO NEZNAETE OT KUDE KAK PO KAKUV NACHIN DA SI HVANETE PUTQ ! VSICKI VI SA SMEQT ! AKO VSICKI MISLQT KATO VAS ZNACHI NE SA BOLNI MOZUCI ! TOLKOVA STE OGRANICHENI VSICKI CHE I VIE SAMITE SI NQMATE NA PREDSTAVA ! HORATA JIVOT JIEVQT BE MIRIZILIVI TAKIVA.. A NA VAS KATO NE VI SA BACHKA , KATO NE VI RABOTI KRATUNATA VSE NQKOI VI E VINOVEN ! E.B.A.L SAM MU MAIKATA NA DURJAVATA I NA VSICKOTO ! DA SI PATRIOT NE TA HRANI ILI NE TI OSIGURQVA DOBUR JIVOT ! AZ SHTE SI JIVEQ KATO PICH A VIE S ZAVIST I QD SHTE SI OTIDETE OT TOZI SVQT ! BOLI ME ONAQ RABOTA ZA BUDESHTETO VI !
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
По-убаво да купят компове отколкото джипове.А между другото Ники Маус мноо ясно че зема комисионна под формата на процент за тази държавна поръчка.
отговор Сигнализирай
12
Станислав Малчев
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Мале мале.. пак хубо че и това ще направят.. да влезем леко в крачка с модата..
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
до 8 ,защо го свалиха от предишния му министерски пост?Да не ти потрябва нещо от видинския НАП,че ще си изядеш ноктитите от яд,два понеделника мисля че бяха имало срив в сиситемата и ако нещо ти е спешно просто не си за никъде
отговор Сигнализирай
10
X
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Интересно защо п л а т к и се филтрира?
отговор Сигнализирай
9
X
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Това хумор ли е или не мога да разбера? Не може нищо хубаво да стане в НАП, защото момченцата ползват краден софтуер за синхронизация на базите от данни. Не случайно една фирмичка, която синхронизира данните на Адидас и е взела медал на Пловдив'2007 напоследък търси програмисти на Delphi и Sybase, които да могат да четат чужди сорсове, явно ситуацията им се опъва... То бива крадене, то бива парадиране с това, че Майкрософт ги спонсорира, ама се иска и акъл. Както казваше на времето един "научен работник", "правихме мрежови , докато не излязоха новите мрежови и се оказа, че са висша езда..." Та така, очилатото момченце, син на шефа на военно контраразузнаване Варна, май вече не е в гонката, щото се оказа висша езда.... Въпросът е след гонката, на къде?
отговор Сигнализирай
8
доволен
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Мисля че Николай Василев е един от малкото министри, които си вършат съвестно работата. Виждам реални резултати в подчинените му ведомства. В НАП има сериозни подобрения за които КАТ и другите неподчинени на него структури само могат да мечтаят. Ужасно е че нямаме око да видим и добрите неща които са около нас.
отговор Сигнализирай
Новини