BGONAIR Live

39 млн. лв. за Избори '09


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
учудвам се ,че не чух да се споменат пари за идващата безработица ,която ще ни погълне през идващите месеци!
отговор Сигнализирай
6
pl
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
*** и машините дето ще купят с тези 1400-1700 лв .То едно мултифункционално устроиство хубаво е около 200-300 лв.С останалите 1500 лв къф ще е тоз мощния компютър дет ще им го купят , за какво са им толкоз мощни.Има фирми продават перфектни компютърни конфигурации с монитор със всичко за около 600-700 лв и като монитотра е LCD TFT 17 и 19 инчови.Тая сума дет са я обявили за брой спокойно може да падне на 1000 лв за борй с всичкото му там компютър+монитор+мулти устроиство.Че дори ще им останат да си купят и оргинален Windowls XP които е около 100 долара.Но всичко е направено всепак зада влезне и някои друг милион в техния джоб. *а ще си останат всичките министри за никакъв х*й нестават всичките трябва да измрат.
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
леле тоя не го виждаме с месеци да се изказва но сега направо се ***,ТУК ЩЕ ПАДНЕ ГОЛЯМОТО КРАДЕНЕ!Как не ги е срам
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
ТОЯ МАЛЪК ПИГМЕЙ И МИЛЕН ВЕЛЧЕВ СА ЗА БЕСИЛО
отговор Сигнализирай
3
X
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Компютрите сигурно са най-малко с Intel Core i7, че след като селския кмет напише смъртен акт с MS office, /за който момченцето допълнително ще плати, нищо че има и Open Office/ да може селският кмет да оползотвори времето с някоя съвременна игричка. Иначе цената може да бъде от два до три пъти по-малка, ако трябваше работа да се върши, дори на дребно да се напазаруват най-евтините компютри, на които дори вървят игри от 2004-2005г. и многофункционални устройства и щеше да е само това цената с Linux и Open Office. Ама нали някой трябва да надува акциите на Майкрософт, които напоследък стремително вървят надолу с 10% на ден. И да не ми разправя, че нямало подготвени хора, толкова не може да се направи един скрипт с линкове - смъртен акт, разрешително за дърва и т.н.
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
ami koga tochno shte sa izborite be,to kakvo li znachenie ima
отговор Сигнализирай
1
1
преди 17 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
а кметовете на кметствата дали ще могат да работят с техниката??
отговор Сигнализирай
Новини