IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Станишев: Аз ли плаша хората, или правителството?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

353
Гошо Тъпото
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
Много правилно усещаш;когато усетиш,че са останали в БГ 2-***,3-*** бившичервени ....облагодетелствани;тогава ша са.....упрайм.
отговор Сигнализирай
352
присмехулник
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Може да съм нагъл *** , но разсъждавам. СИ банк беше държавна банка /макар и контролирана лично от Костов/. Царя след като взе власта смени ръководството и на местото на предишния шеф Христов сложи Цвети. След това я продаде/виж за колко/ и Цвети стана акционер. ББ беше вечевъв влостта. Аз може да съм комунист , но редови. Цвети обаче бе във върхушката на БКП. Снаха на Абаджиев/Чл на ПБ на ЦК на БКП и секретар на ЦК/ ,дъщеря на генерал от ДС. Сега кой е по комунист -аз или Цвети?
отговор Сигнализирай
351
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
401,на теб лъскавата таралясница ли ти е смисъла на живота или отровните храни в лъскави опаковки?
отговор Сигнализирай
350
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Още по жалкото е, че шайка червени милионерчета, декларират, че ще защитават леви идеи в политиката и икономиката. Толкова е абсурдно, че има ***, които все още да се хващат на този номер!
отговор Сигнализирай
349
Хлапето
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Емигрант ли си бунак ли си... предишното правителство удвои резерва и увеличи значиелно доходите на хората. Какво трябваше да направят за да сте доволни? Да се харесат на бойко ли?
отговор Сигнализирай
348
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Лъжеш. Кола, жилище не можеше да се купи спокойно. Трябваха ти или сериозни връзки или 20 години чакане! С обикновена заплата не ставаше работата също. Освен това, всичко което го обясняваш е абсурдно. Ти си готов да замениш свободата си с ежедневно хранене с помия и малки разходки до друга кочинка ! Такива като теб са срам за България!
отговор Сигнализирай
347
MURDOC
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ти *** за хора ли ги имаш?
отговор Сигнализирай
346
MURDOC
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ти *** за хора ли ги имаш?
отговор Сигнализирай
345
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Моя приятелка гласува за тиквата,сега вноската по кредита и скочи от 1260 евра на 1600 евра,е сега тя няма да гласува за тикви!
отговор Сигнализирай
344
Хлапето
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Усещате ли че във форума има 2,3ма облагодетелствани гербери които защитават сегашното положение. Всички други критикуваме жестоко и с основание правителството на цру.
отговор Сигнализирай
Новини