IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

КНСБ: И Борисов да хвърли оставка, ще протестираме!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
марко
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
нямаме нужда нито от "кнсб",нито от "подкрепа" нито от подобни купени синдикати марионетки на ...то се знае на кого-точка. !!!
отговор Сигнализирай
15
хората
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
хората сме си наред,ама тея мутанти от синдикатите що не си траят?
отговор Сигнализирай
14
бг
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Всичко е тотално сбъркано при нас . Как 1 200 000 работещи ще издържат 2 500 000 пенсионери + ***+безработни+деца+ тн500 000 работещи ги осиуряват на 240 лв От осигуровките на 1 работещ трябва да има пари за 5,5 човека . Как искате го смятайте. С тази реформа се цели колкото се може повече хора да НЕ доживеят пенсионна възраст ЗАЩОТО няма пари и няма да има ! Това е .
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
хайде народе не дреми да се вдигаме, стига вече ни мачкаха!
отговор Сигнализирай
12
анонименс
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
вие какви синдикати сте бе чии интерес защитавате? аз защо не съм разбрал за 10 години работа че някой лилав флаг ме защитава ...своите права защитавате лаещи *** долни....
отговор Сигнализирай
11
разярен!
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Каква по-висока вноска, бе луд!!!На *** правата ли защитаваш, а - депесарско чучело такова?Синдикат иска държавата да удържа повече от заплатите?!!? Чувате ли се?По момента действащия закон върастта на пенсиониране на 20-30 годишните минава вече към 70г. - т.е. е по-висока от средната очаквана продължителност на живота на мъжте в БГ. НЕ по-висока - НИКАКВА вноска не искам да внасям. Само *** ще иска друго, а вие защитавате правата не на работещите, а на някой друг, дето *** повечко
отговор Сигнализирай
10
аватар
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
В България нямя синдикати,има слугинажи.Невярвайте хора.
отговор Сигнализирай
9
do Червените
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Другари съпартийци Ура! Идва края на омразния враг. Пролетарии от вси страни - съчленявайте се !Напред към светлото бъдеще Да живее дружбата между ДПС+БСП+БАН+ Докторчета+Профсъюзите + Първанов + *** ! Юруш другари , Турция е зад нас наблизо!
отговор Сигнализирай
8
ВР
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Абе тия синдикати дали са още живи както трябва да е и ще успеят ли да размърдат целокупния български народ / това стадо овце / да си търси правата ?
отговор Сигнализирай
7
пояснение за журн
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Пояснение за журналистчето:Заглавието и първото изречение значат коренно противоположни неща. Заглавието ми казва, че те ще излязат, дори Борисов да е подал (минало време) към онзи момент оставка - което значи, че ще протестират само и единствено по политически подбуди. Първото изречение казва съвсем друго - че ще протестират, дори ако това доведе до оставка СЛЕД ТОВА на Борисов. Което предполага,че го ценят но са готови да го пожертват?Нещо не се справяте с времената в българския език май.
отговор Сигнализирай
Новини