IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бизнесмени скочиха срещу хеликоптерната акция на НАП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

530
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Тези "честни" бизнесмени, дето са били в петролния бизнес и още от преди 10 ноември са ми смешни.
отговор Сигнализирай
529
Bulgarian
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Е да!И аз това питам ? Как частен бизнес преди 90 г. Що и аз неможах във петролния бизнес? Откаде пари за стартиране на петролен бизнес ? Тва е баце. Един го е казал ачик - ачик : "За първият милион не ме питаите! После мога всичко да докажа" Айде със здраве си останете всички.
отговор Сигнализирай
528
Шоп
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
В държавата няма никакъв глад. Има само мързел и завист. Иначе кръчмите са пълни и улиците са задръстени от коли.
отговор Сигнализирай
527
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
интересно , защо мен никой не ме покани да вляза в петролния бизнес през 90те . А сумите които са платили като данъци са смешни за дейността , която развиват ,
отговор Сигнализирай
526
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Казахте всичко остана да кажете какви са заплатите във фирмата ви да кажете на каква заплата усигурявате работниците си и дали всички са на редовен договор и после да се закълнете в най свидното си итогава ще ви повярвам.
отговор Сигнализирай
525
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Tе хората ви знят много добре далаверите.Назначавате хората на 4 часа а те работят по 12 часа,не им плащате осигоровки не им давате заплатите особенно в бургаско,укривате доходи а после ревете срещу държавата.
отговор Сигнализирай
524
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Tе хората ви знят много добре далаверите.Назначавате хората на 4 часа а те работят по 12 часа,не им плащате осигоровки не им давате заплатите особенно в бургаско,укривате доходи а после ревете срещу държавата.
отговор Сигнализирай
523
гост
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Извинете, но 60 хил.лева данъци за година не е нищо за един проспериращ "бизнес". Всички знаем че това са само 10% от печалбата. Просто е неуместно изтъкването в случая, кой какви данъци плаща. А колко е реална тази печалба е друг въпрос!
отговор Сигнализирай
522
Домакиня
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Какво да правим че да живеем в по-хубави къщи.Само с питане ставали...И какво значи по-хубава къща.То тези вашите къщи са големи палати и едвали всичко ви е законно.Как може по време на криза всички богаташи да строят.И от каде толкова пари.Ако всеки иска да е бизнесмен кой ще работи.А работника колко години трябва да работи за жилище ,а и колко работодатели неплащат осигоровки ,даже и трудов договор нямат, ето за това няма пари в хазната.Честен бизнес няма ,честните бизнесмени палати нямат.
отговор Сигнализирай
521
Алекс
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Няма нищо лошо в богатството само по себе си. Но в държавата 95% от хората са озверели и оскотели от глад. Искат нещата да се оправят сега и веднага, и ако може с една бърза национализация, каквато живите им баби още помнят. И Боковци използват това настроение, за да кажат - ето ви ги лошите, гледат патета до басейн. За да се разсеят хората от тоталната разсипия на държавата, която се случва.А на Боко, Боковица, на Цецо и другите (повечето герберски депутати), защо някой не им преброи имотите?
отговор Сигнализирай
Новини