IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бизнесмени скочиха срещу хеликоптерната акция на НАП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

520
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Хората се отвратиха от демононстрацията на богатство по чалгарски.Ето това е главното според мен.Какво се оказа в крайна сметка?Богати бизнесмени има обаче бизнес-не.Като се спука строителния балон се видя,че друго не съществува.Запомнете този пост...Предричам тотална мизерия да настъпи до една година,защото целия ръст е бутафорен.Основна стока за износ-хора.
отговор Сигнализирай
519
някой
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
До: ЕлиБраво, поздравления за това мнение! Хайде сега изкълчи си още малко езика и кажи че мразиш и чалгата! Както и българските неосапунки в стил "Стъклен дом".Но нека първо да поясня: Чалга е турска дума. Означава музика. В турската чалга няма нищо лошо. Лошото се спотайва в българската чалга! Bulgaristan calgi = кич!Кич е всичко останало - рапърът Мишо Шамара, който видите ли, получил всичките си коли и палати от баба му, която работила в ТКЗС-то ... пардон - в частна кооперация!!!
отговор Сигнализирай
518
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Напипай гооо в ръцете твои нека то да си играе ей ей ейооо
отговор Сигнализирай
517
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ти ,ти си яка тупалка дай да правим вземане даване.
отговор Сигнализирай
516
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Рум сервиза в хотела сервитюорката Орнела 5 звезди съм казва тя айде да ти угодя.
отговор Сигнализирай
515
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да мерцедес с всички екстри трябва първо да помислиш дали ти отива.Спри се ,чакай ,чуй ме.Да имаш готина кола ти внимавай с това ,ако си под 100 кила ще ти я вземат веднага.
отговор Сигнализирай
514
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Бармане,бармане евала ти бармане ,бармане, бармане мен ми е добре.Бармане,бармане сипи тука бармане ...
отговор Сигнализирай
513
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Доко ,доко ,доко кепа *** скотела марш
отговор Сигнализирай
512
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Милионерче не се подигравай ,давай, давай бръкни по-дълбоко.Имаш пари,давай ,давай ,не се съжалявай ти си паралия.Раз, два ,три номер едно си тииии.Имаш си парички,ходиш по женички, имаш си паричке хей ,хей...
отговор Сигнализирай
511
Българин
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
И както е казал народа:реве този които е или се чуства виновен.
отговор Сигнализирай
Новини