IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Лекарите скъсаха договора с Б.Б. Излизат на улицата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

294
Калин
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
хубаво е, че ви има партийци .. да внасяте :).. лошо е, че от чужди джобове точите!!
отговор Сигнализирай
293
д-р Дулитъл
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
до- 330 Нищо не греша. Излесте на протест пък да видим колко бивши ваши пациенти ще тръгнат след вас.
отговор Сигнализирай
292
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Аз съм данъчен и искам да ми се доплаща като ходя на ревизия-искам да се легализира даването на пари под масата,а в замяна фирмите ще си избират екипа от ревизиори който да ги проверява.
отговор Сигнализирай
291
Калин
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
*** другарко.. чуждите пари за това са чужди, сметка ще държиш.. ще казва тя за какво да си харчат парите хората, колко да печелят.. и т.н... ОТ УТРЕ НАПУКАШ ПАРТИЙНАТА ДЛЪЖНОСТ .. И СОРТИРОВАЧКА НА ГРАЖДАНСКИ ИЛИ АЙДЕ ТРУДОВ .. А *** САМО ЩЕ СИ ВНАСЯШ!!!РЕАЛНО ОТ ТРУДА И ЗАРАБОТЕНОТО!то така все на чуждото да се точите ... сте свикнали!!
отговор Сигнализирай
290
програмист
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Неприятно ти е, че един висококвалифициран пич ви псува ли ? Това сте заслужили дотук. Ако аз си върша работата по начина, по който го правите лекарите - ще умра гладен. Вие на всичкото отгоре, искате и да ви съжаляваме, съчувстваме и подкрепяме ! НЕ! Почти всеки българин има близък, познат или сам е пострадал от лекари ! 45000 лекарски грешки годишно и 2000 от тях с летален изход ! Резултатите от изследване на СЗО в България ! Вие сте за линчуване !
отговор Сигнализирай
289
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Искайте,ама почнете да се осигурявате на реалния си доход,и да издавате касови бележки.
отговор Сигнализирай
288
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Явно повече тежко, отколкото с акъл, пич. Акълът си личи, при теб обаче - не. И колкото повече пишеш, толкова почече не си личи. Схвана ли (го)?
отговор Сигнализирай
287
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Грешиш,или лъжеш,или и двете!"От две национално представителни пациентски организации днес изпратиха писма до премиера Бойко Борисов. От Федерация Български пациентски форум настояха при обсъждането и приемането на държавния бюджет и бюджета на НЗОК за 2011 г. да се има предвид същинския замисъл на подписаното споразумение с БЛС, гласувано от управителния съвет средствата за здравеопазване да се изразходват само за здраве.Настояваме да не се подвеждате от макар и еднолично, но все пак по
отговор Сигнализирай
286
знахар
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
до319 и ти като марика
отговор Сигнализирай
285
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Ние хлебарите искаме допълнително 1 левче върху цената на хляба или реформа във сектора и дотации от държавата в размер на 60 000 000 лв. месечно,иначе ще стачкуваме....
отговор Сигнализирай
Новини