BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

757
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
47% на куково лято :)
отговор Сигнализирай
756
МИТКО
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
АХА,И СЕГА КВО?? - ДА НЕ БИ ДА ИДВА РЕД НА ГОЦЕ,С НОВАТА МУ СБИРЩИНА АБВ? СТАРИТЕ *** И СТАРИЯ БЪРДАК? ДЕТО СЕ ОГЛЕЖДАХА ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ В НДК ЕДИН ДРУГ,ДА СЕ ВИДЯТ КОЙ РЕНЕГАТ НАКЪДЕ Е...ЖАЛКА,ИМПОТЕНТНА ПАСМИНА..... ТЕ ЩЕ "ОПРАВЛЯВАТ" (КАКТО ПИШЕ НОМЕР 794) НЕЩАСТНИЯ НАРОДЕЦ ЛИ? ТОЙ И ДРУГО НЕ ЗАСЛУЖАВА,ЕДИНСТВЕНО ДА ГО "ОПРА.......".....
отговор Сигнализирай
755
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
А Бойко да не би да е от сините Мутри, защото според мен всички Мутри са ЧЕРВЕНИ.
отговор Сигнализирай
754
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
"При 60% гласували резултатите са следните- -ГЕРБ- 37%, т. е. 61% -сини - 10%, т. е. 15% -дпс- 5%, т. е. 9% -Атака 3% , т. е. 5% -бсп -4% , т. е. 7% -гоцевиядата-2%, т. е. 3%"Еееее, лъжеш ***!Синята коалиция е вън (хаххаа), Атака е вън, РЗС е вън ...ГЕРБ с мнозинство, БСП ги следва, и накрая са ДПС. Толкоз, никой друг!
отговор Сигнализирай
753
До Стефанофф
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
***, докато има като теб първосигнални аннаализатори, винаги ще ни Оправляват подобни на Борисов. Think, think, think! Не рипай одма!
отговор Сигнализирай
752
Стефанов
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Това да не са данни от "Калъп интернешънъл"?Ей, страшни сте. Както я карате съвсем ще станете за смях!
отговор Сигнализирай
751
Стефанов
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Абе, навъдихте се много Алитерати. (Да ме прощава онзи Приятел за чуждицата!) Съществителното Животно са пише с "И", а глагола Обичам с "О".Апропо, Путин, колкото и да не го харесвате е известен с обичта си към кучетата.
отговор Сигнализирай
750
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Лидерът на Групировката ГЕРБ др. Бойко Борисов е слуга на червената мафия. Въпреки разиграваните театрални сценки почти всеки ден, ББ си остава пазвантин по душа...., една проста мутра, с любима книга Винету....Запомнете : Бойко Борисов ще реализира всички Съветски проекти, чрез които нашите и Съветските *** ще ни държат изкъсо още десетилетия, а и ще ни окрадат допълнително..... Бойко също има полза - не го преследват за мутренско-мафиотското му минало и прането на пари !!!!!
отговор Сигнализирай
749
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
При 60% гласували резултатите са следните- -ГЕРБ- 37%, т. е. 61% -сини - 10%, т. е. 15% -дпс- 5%, т. е. 9% -Атака 3% , т. е. 5% -бсп -4% , т. е. 7% -гоцевиядата-2%, т. е. 3%
отговор Сигнализирай
748
Шефа на Митницата
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Ало, Митничарчето! Щом не искаш да ручаш мед с катран и да ти казват как да се държиш, да ти кажа ли къде да вървиш....
отговор Сигнализирай
Новини