BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

577
Йов
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
В такава криза 47% са добра подкрепа . Аз също подкрепям Бойко . Успех !
отговор Сигнализирай
576
:))
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Пада щото ,така са писали !!!! Реално за мен се вдига ,защото доходите ми за последните два месеца ще са над 5 бона. Мъзеливите и некадърни *** да му мислят ! А ще си пея и ще щракам с пръсти!
отговор Сигнализирай
575
Deathspell Omega
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Моме, а защо не се върнеш трайно при родителите си, а? Чий го дириш на 4 часа път разстояние от дома, та да не можеш да вечеряш с родителите си...? Айде, беж обратно на село!!! Ей, ви, това сте - малоумният, провинциален, затъпял от свинско и ракия, електорат на ГЕРБ !
отговор Сигнализирай
574
za 604
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
червените драскачи тук са абсолютни бездарници...............сигурно са от котилото на нашите хора, защото аз не бих дал нито лев за бездарната им апологетика
отговор Сигнализирай
573
Детспел Омега
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Изобщо не е странно. И всички социологически агенции са собственост на червени олигарси. Самият Бойко Борисов е собственост на червени олигарси. Какво тогава е странното ?
отговор Сигнализирай
572
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Като чета форума оставам с впечатление че БКП е на път да се завърне на бял кон............което е в контраст със скромните им 7 % одобрение. И тогава се сещам за една статия за платените им драскачи.............ами другари скоро само вие ще си пишете по форумите и давате един друг кураж. Нормалните ще ги прогоните с агресивната си простотия, манипулации ........
отговор Сигнализирай
571
ДАРВИН
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
ПРЕДЛАГАМ ЧЕРВЕНИТЕ МУХОМОРКИ ДА СТАНАТ ЗЕЛЕНИ МУХОМОРКИ!
отговор Сигнализирай
570
не точно
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Не са много червените *** тук - само няколко са, но пишат коментари под различни идентичности, както са им заръчали от централата, откъдето им идват и заплатите. Но...шапка им свалям на тези господа и госпожи за креативността и всеотдайността. Пожелавам им някой ден да имат възможност да впрегнат таланта си за позитивни и смислени цели.
отговор Сигнализирай
569
Вуте
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Чичо, Северна Корея респектира даже САЩ с военнта си мощ, сплотен народ и национално самочувствие.Хората направиха атомна бомба, а нашите сини хунвейбинини унищожиха ядрена енергетика, индустрия и селско стопанство и ни докараха до просешка тояга. Ние кого респектираме с осрания си ***, изправен всеки срещу всеки, раздирани от противоречия и само дирим кусурите на другите. Трябва бачкане байо и единство а не бля , бля ...
отговор Сигнализирай
568
баф мааму
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
И ще пада още и по бързо. Докато има за ф.м.Дянков,с.м.Младенов и още подобни на тях така ще е .Първо трябваше да пооправи хала на народа-доходи,цени,пенсии,здравето се точи,НОЙ правикаквото искат .Увеличават данъци,акцизи,горива,енергетиката най-скъпа в евросъюза и балканите-наш ток по евтин при комшите.Държавата е безпомощна и само се граби народа.Магистрали,тръби,язовири и много други.И всичко от нашият гръб.Аза джоба нищо и от никъде.БОЙНО, ПЪРВО НАРОДА- ПОСЛЕ СЕ ПЕРЧИ С ДРУГИТЕ БЛАТА- СБО
отговор Сигнализирай
Новини