BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

187
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
св. Ахмед Доган - покровител на хидроинженерите.св. ЦЦ - покровител на юристите.св. ББ - покровител на ...не , не ...господ! Създател на нова религия- тиквонарцисизъм.
отговор Сигнализирай
186
5 лева
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
Пишете, пишете. Утре пристига нова партида клавиатури в Мост-а. Да припомня, че плащанията се правят след 25-то число.
отговор Сигнализирай
185
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Румяна Желева се ползва с пълното ми доверие... Алексей Петров е съвестен гражданин Божидар Нанев се ползва с пълното ми доверие... Лъчо Мозъка се ползва с пълното ми доверие... Ана-Мария Борисова се ползва с пълното ми доверие...(то на хора срещнати на едно кръстовище ако не вярваш, на кого...) Цецко Физкултурника се ползва с пълното ми доверие...
отговор Сигнализирай
184
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Комунист от ДС 45 години ви лъгахме, че строим комунизъм. След "промените" ви лъжем, че строим демокрация, в последно време е модерно да ви лъжем, че ще ви построим магистрали :) Големи шарани сте, ей !!!!
отговор Сигнализирай
183
Не социалист,а комун
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Аз съм на 64 год. и винаги съм симпатизирал на ком. партия,никога не съм искал да стана социалист. Много ме бе яд на правителствата след 90 г.,и тези на БСП,на СДС,НДСВ и т.н.. Всички отричаха нашия режим,едноличната власт на ЦК. на БКП. Тогава имаше ред - имаше член 1 от конституцията че може да има само една партия - нашата. Затова вече всички сме за господин Б.Борисов,а и си е наше момче,едно от най младите комунистчета в нашаста партия заедно с г-н Цветанов - станали членове на по 19 год.
отговор Сигнализирай
182
ссссс
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
СДС............ДСБ...........БСП..............АБВ................ТОя филм сме го гледали леидис анд джентълменс........Сега Костов има 5 депутата ,а Хамстера на другите избори и толкова няма да има..........Пишете комуги,пишете
отговор Сигнализирай
181
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Милиционерите ги видяхме и тях как се оакаха като предишните:и Цецко с апартаментитеи Бойко с Калинка Илиева - 28 г. щерка на бившия му шеф във пожарнатаи Лъчо "Мозъка" с безмозъчните си далаверки...и цялата им група с лобизките закони...
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
Всеки е по-добър от Тиквата. Тиквата е жалко подобие на Тато, но без неговите способности. Само простотията е взел.
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
"Единственото организирано нещо в България е организираната престъпност .":) Единственият проспериращ отрасъл на българската икономика е организираната престъпност.
отговор Сигнализирай
178
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Бойко Борисов е 4-ти в класацията на най-богатите българи. Като прочетох се почудих откъде има толкова милиони, но после се сетих - много работлив е, спестявал е от гасенето на пожари, дори 2 пъти е работил извенредно.Хвала, хвала, хвала!Слава, слава, слава!Да живей!Бееееееееееееее, бееееееееееееее, беееееееееееееМееееееееееееее, мееееееееееееее, меееееееееееее..... кога пак ще ни доят
отговор Сигнализирай
Новини