BGONAIR Live

Вече по-малко хора вярват на Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

197
хе
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
при Станишев беше по-добре!
отговор Сигнализирай
196
С.
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До 186: Борисовото правителство е дясно, само че много добре прикрива с евтин популизъм истинското си лице. Всъщност, това е най-дясното правителство което сме имали. Цели максимално свиване на държавната намеса, максимално съкращаване на държавните разходи и защита на интересите на едрия (най-вече международен) бизнес. Не стои на дневен ред поощряване на дребния и средния бизнес. Но пък откъм думи - дал Бог. Ще трябва време да се оправят пакостите причинени от това правителство.
отговор Сигнализирай
195
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Платон е бил против демокрацията и е твърдял, че в общество в което глупаците са болшинство не може да има демокрация. Чрез гласуване гражданите (Глупаците )решили Сократ да изпие чашата с отрова, заради калпавите управници. Дерзайте Граждани (***)за Европейско Развитие на България Герб
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
св. ББ - покровител на ...не , не ...господ! Създател на нова религия- тиквонарцисизъм.----------------- Страшно оригинално, няма що...
отговор Сигнализирай
193
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Невероятно! Празноглавата ламя мина по крадене дори триглавата ламя.
отговор Сигнализирай
192
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Както е казал народа - *** народ , слаба държава. Искахте мутра да управлява.
отговор Сигнализирай
191
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
ГЕРБ никога не е бил вдясно (или вляво) че да се измести. ГЕРБ е организация-еднодневка, основана на две колони - дебелия врат на боко и див популизъм. Съответно, ГЕРБ ще се клати натам, накъдето се обърне носа на Бойко. Докато има кой да го слуша.
отговор Сигнализирай
190
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Простотията в ГЕРБ е издигната в култ.
отговор Сигнализирай
189
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Това тотално не е вярно!!!
отговор Сигнализирай
188
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Една част от простия народ вярва на месии или другата са твърди комунсти/социалист с малки номера на първите си две цифри от ЕГН.Царо,Бойко-очаквайте новата серия на най популярния български сериал "Месията иде да ни опраи ".
отговор Сигнализирай
Новини